Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 czerwca 2022 imieniny: Jana, Pawła

Już niedługo

Repertuar Kina Oranżeria 25.-28.06.2022 image
Repertuar Kina Oranżeria 25.-28.06.2022, 27.06.2022
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Kierowca potrącił policjanta. Mundurowi strzelali do busa!

Mariusz Szczygieł   
niedziela, 12 września 2021 20:00

Bus po dachowaniuRadzyńscy policjanci strzelali do busa, którego kierowca nie zatrzymał się do kontroli.

W niedzielę po godzinie 17.oo policjanci otrzymali informację, że lokalną drogą z dużą prędkością jedzie bus marki Volkswagen LT z rozbitym tylnym światłem. Patrol próbował go zatrzymać w Gąsiorach, jednak kierowca pojazdu nie zareagował na dawane znaki. Podczas blokady w Brzostowcu kierujący  busem staranował radiowóz i potrącił policjanta, który z poważnymi obrażeniami przebywa w szpitalu.

Mundurowi oddali strzały w kierunku pojazdu - przestrzelili opony samochodu i volkswagen zjechał do rowu, gdzie dachował.

Samochodem jechało dwóch mężczyzn. 34-letni kierowca i 25-letni pasażer z ogólnymi potłuczeniami zostali przewiezieni do szpitala.

Obaj mężczyźni w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Ponadto pobrano im krew do dalszych badań na obecność środków odurzających w organizmie. Wskutek zdarzenia zostało poszkodowanych trzech funkcjonariuszy. Jeden z ciężkimi obrażeniami ciała przebywa w szpitalu.

Zatrzymani mężczyźni wkrótce usłyszą prokuratorskie zarzuty. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Radzyniu Podlaskim. Niewykluczone, że kierowca może usłyszeć zarzut usiłowania zabójstwa. Za to przestępstwo grozi do 25 lat pozbawienia wolności.

Bus po dachowaniu

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.