Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 8 czerwca 2026 imieniny: Maksymiliana, Seweryna

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

68-latek zginął w pożarze domu

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
poniedziałek, 21 czerwca 2021 06:00

Spalony budynekRadzyńscy policjanci ustalają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru, do jakiego doszło w nocy w miejscowości Olszewnica.

W sobotę 19 czerwca br. kilka minut po godzinie 21:00 dyżurny radzyńskiej komendy powiadomiony został o pożarze domu w miejscowości Olszewnica. W trakcie akcji gaśniczej wewnątrz częściowo spalonego domu ujawniono zwłoki. Ustalono, że jest to ciało 68-letniego mężczyzny.

Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności zdarzenia.

210620-pozar-1210620-pozar-2210620-pozar-3

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
SEAT LEON
niedziela, 07 czerwca 2026
OÅwietlenie rowerowe
Oświetlenie rowerowe
środa, 27 maja 2026
Odnawianie liter na nagrobkach
Odnawianie liter na nagrobkach
środa, 27 maja 2026