Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 lutego 2021 imieniny: Aleksandra, Mirosława * 1927 - Ustanowienie "Mazurka Dąbrowskiego" hymnem państwowym

Już niedługo

Kiermasz dla Antosi image
Kiermasz dla Antosi, 21.03.2021, 14:00, Radzyński Ośrodek Kultury
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Ukradli z samochodu elektronarzędzia

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
poniedziałek, 01 lutego 2021 06:00

Skradzione elektronarzędziaZarzuty kradzieży usłyszeli dwaj mężczyźni w wieku 17 i 18 lat, którzy z zaparkowanego na posesji samochodu skradli torbę z elektronarzędziami.

Do kradzieży doszło w nocy z 28 na 29 stycznia na terenie jednej z posesji w gminie Kąkolewnica. Wówczas nieznani sprawcy z niezamkniętego samochodu marki Renault Megane skradli torbę z elektronarzędziami. Właściciel całą wartość mienia wycenił na kwotę około 1400 złotych.

Ustalenia radzyńskich kryminalnych doprowadziły do sprawców kradzieży.

Okazali się nim trzej młodzi mężczyźni w wieku 16, 17 i 18 lat. Najstarszy ze sprawców zamieszkuje na terenie powiatu lubartowskiego, natomiast dwaj pozostali są mieszkańcami gminy Kąkolewnica. 

Młodzieńcy trafili na komendę. 17 i 18-latek usłyszeli zarzuty kradzieży. W stosunku do 16-latka materiały zostaną przesłane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.