Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 stycznia 2021 imieniny: Piotr, Małgorzata

Reklama

Przyjechał z Łukowa, w Radzyniu kradł perfumy

Policja Radzyń Podlaski   
poniedziałek, 28 grudnia 2020 06:00

Schwytany na gorącym uczynkuDo jednej z radzyńskich drogerii kilka dni temu przyszedł młody mężczyzna.

W pewnym momencie wziął z półki cztery opakowania perfum warte niemal 800 złotych i ukrył je, po czym wybiegł ze sklepu. Będący na miejscu patrol radzyńskich kryminalnych widząc całe zdarzenie natychmiast rozpoczął pościg za sprawcą kradzieży. Mężczyzna uciekając odrzucał skradzione perfumy. W chwili zatrzymania przez kryminalnych był bardzo agresywny i pobudzony.

Sprawcą kradzieży okazał się 28-letni mieszkaniec Łukowa.

W trakcie wykonywanych z nim czynności okazało się, że jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości w celu odbycia ponad 6 miesięcy kary pozbawienia wolności. Mundurowi przy mężczyźnie ujawnili również środki odurzające w postaci amfetaminy.

W trakcie przesłuchania na jaw wyszedł również fakt, że łukowianin ma na swoim koncie kradzieże perfum i elektrycznych szczoteczek do zębów w innej drogerii. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to ponad 5,5 tysiąca złotych.

28-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Teraz najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.