Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 lutego 2020 imieniny: Arnolda, Konrada

Już niedługo

Na razie nie ma żadnych ciekawych wydarzeń w naszym mieście...
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Domaszewnica. Uderzył w słup energetyczny, miał niemal 2,5 promila

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim mł. asp. Piotr Mucha   
wtorek, 11 czerwca 2019 12:42

Samochód po zderzeniu ze słupemDo zdarzenia doszło wczoraj (10.06) przed południem w miejscowości Domaszewnica gm. Ulan-Majorat.

Jak wynikało ze wstępnej informacji przekazanej radzyńskiej policji, kierujący samochodem marki VW Passat uderzył w słup energetyczny. Policjanci, którzy dotarli na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Kierującym okazał się 31-letni mieszkaniec gm. Ulan-Majorat. Badanie stanu trzeźwości wykazało niemal 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo amator jazdy na „podwójnym gazie” swoje zdenerwowanie postanowił wyładować na dzielnicowej używając wobec niej słów wulgarnych i obelżywych, a także szarpał za mundur. Chciał też rzucić w jej stronę paczką papierosów i swoimi butami. 

Mężczyzna podróżował wraz z pasażerem, który po uderzeniu w słup oddalił się z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez mundurowych w miejscu zamieszkania. On również był nietrzeźwy, mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

31-latek został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Dziś z jego udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Za swe czyny odpowie przed sądem. Kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 2, za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza grozi natomiast  kara do 3 lat pozbawienia wolności.  Mężczyzna odpowie również za spowodowanie kolizji drogowej.

 

Komentarze  

 
#1 :)cason 2019-06-11 20:18
Jednego 20 paro letniego trupa na polskich drogach mniej.
 
 
#2 RE: Domaszewnica. Uderzył w słup energetyczny, miał niemal 2,5 promilapanter 2019-06-13 20:31
Wszystko zrobił źle. Kierunek za kraty to jedyny słuszny dla niego.
 
 
#3 casonkomentator1233 2019-06-14 10:24
Wyklepią to i będzie latał kolejne 400tys km :)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.