Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 września 2020 imieniny: Konstancji, Januarego

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radzyń Podl.: Zbyt szybka jazda na rondzie zakończona na latarni

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim mł. asp. Piotr Mucha   
niedziela, 12 maja 2019 22:45

Zdjęcie z monitoringuW piątek, około godz. 11:20 dyżurny radzyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie z treści, którego wynikało, że w Radzyniu Podlaskim na ulicy Wyszyńskiego doszło do zdarzenia drogowego.

Na miejscu funkcjonariusze radzyńskiej drogówki ustalili, że 18-letni mężczyzna, mieszkaniec gm. Wohyń kierując samochodem osobowym marki Audi A4 zjeżdżając z ronda  stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup latarni. Mundurowi ustalili, że przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Kierujący oraz czterech pasażerów nie odniosło żadnych obrażeń ciała.

18-latek był trzeźwy, dodatkowo mundurowi ustalili, że niespełna 3 miesiące temu nabył uprawnienia do kierowania. Młody kierowca za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym.

Funkcjonariusze przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych i apelują o bezpieczną i rozważną jazdę.

 

Komentarze  

 
#1 RE: Radzyń Podl.: Zbyt szybka jazda na rondzie zakończona na latarniGrzegorz666 2019-05-13 08:16
Małolaty plus samochód równa się nieszczęście.Oczywiście nie wszyscy młodzi kierowcy jeżdżą niebezpiecznie.Gdzie tu bieda jak w większości rodzin ile praw jazdy tyle samochodów ( zdarza się,że stoi nawet 5 sztuk).
 
 
#2 LATARNI CORAZ MNIEJ...FOX58 2019-05-13 10:09
Panie burmistrzu i radni co się dzieje z brakujacymi latarniami tyle nas to kosztowało a przez takich kierowców j.w ubyło już parę.
 
 
#3 I będzietyski 2019-05-14 07:58
wpierdziel w domu. Już ojciec więcej nie da samochodu do szkoły. Do końca roku autobusem:))))
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.