Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 stycznia 2021 imieniny: Tatiana, Paweł, Miłosz

Reklama

Przegaliny Duże. "Pirat drogowy" pędził 184 km/h w obszarze zabudowanym

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim mł. asp. Piotr Mucha   
piątek, 22 marca 2019 13:30

Zdjęcie z wideorejestratoraW minioną środę policjanci radzyńskiej drogówki ujawnili dwoje kierujących, którzy pomimo obowiązujących przepisów przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym.

Rekordzistką okazała się 46-letnia mieszkanka Parczewa, która zatrzymana została do kontroli drogowej około godziny 16:40. Kobieta kierując samochodem osobowym marki BMW w miejscowości Przegaliny Duże gm. Komarówka Podlaska na drodze wojewódzkiej nr 813, jechała w terenie zabudowanym z prędkością 184 km/h.  Przekroczyła dopuszczalną prędkość aż o134 km/h.

Kolejnego kierującego, który nie stosował się do obowiązujących przepisów ujawnili funkcjonariusze zaledwie kilkanaście minut później na terenie tej samej miejscowości. 55-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego kierując samochodem m-ki Peugeot Partner jechał w terenie zabudowanym z prędkością 105 km/h. W obydwu przypadkach poczynania kierowców ujawnione zostały za pomocą radiowozu nieoznakowanego wyposażonego w videorejestrator.

Kierujący utracili prawa jazdy na okres 3 miesięcy, ukarani zostali mandatami karnymi, a na ich „konto” trafił 10 pkt. karnych.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość, to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.