Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 lutego 2020 imieniny: Cezarego, Wiktora

Już niedługo

Repertuar kina
Repertuar kina "Oranżeria" 28.02.-01.03.2020, 28.02.2020
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radzyń Podl.: Uratowali 38-latka przed wychłodzeniem

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim mł. asp. Piotr Woszczak   
piątek, 25 stycznia 2019 10:51

PolicjanciW ubiegłą noc patrolującym miasto policjantom na ul. Kleeberga, 33 letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego przekazał informację o zagubieniu się jego kolegi, z którym spożywał alkohol.

Mężczyzna był nietrzeźwy i znał tylko imię kompana, nie wiedział gdzie się on w tej chwili znajduje. Temperatura powietrza wynosiła -8 oC i padał śnieg. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali na zgłoszenie. Ślady butów mężczyzny z którym rozmawiali były widoczne na śniegu. Mundurowi pozostawiając radiowóz poszli w ich kierunku. Po przejściu kilkaset metrów funkcjonariusze zauważyli ludzką postać przysypaną śniegiem, około metr od rzeki Białki. Jak się okazało był to 38 letni mężczyzna którego szukali. Mężczyzna spał i był pod wyraźnym działaniem alkoholu. Policjanci pomogli mężczyźnie oraz odwieźli go do domu, gdzie zajęli się nim bliscy.

Policja apeluje aby reagować na sytuacje kiedy widzimy osoby bezdomne, pod wpływem alkoholu, szczególnie w te zimowe mroźne dni. Komenda Powiatowa Policji w Radzyniu Podlaskim nadal liczy na pomoc z Państwa strony. Zwróćmy uwagę na bezdomnych, którzy w mroźne dni oraz noce przebywają bez dachu nad głową. Zwracajmy też uwagę na osoby, których zachowanie wskazuje,
że znajdują się w stanie upojenia alkoholowego. Jeden telefon może uratować czyjeś życie.

 

Komentarze  

 
#1 bo pićradzyniak13 2019-01-25 14:08
to trzeba umić.
 
 
#2 PULL UP i TERRAIN AHEADfor_sale 2019-01-25 15:01
Autopilot nie zadziałał :D
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.