Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 czerwca 2019 imieniny: Elżbiety, Marka | 1456 - powstaje parafia św. Trójcy, w wyniku wystawienia dokumentu fundacyjnego parafii w Białce Niżnej, czyli Kozmimrynku przez biskupa krakowskiego Tomasza Strzempińskiego

Już niedługo

REPERTUAR KINA
REPERTUAR KINA "ORANŻERIA" 20.-23.06.2019, 20.06.2019
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radzyń Podl.: Wracając ze służby zatrzymał pijanego kierowcę

Rzecznik prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim Piotr Mucha   
środa, 02 stycznia 2019 15:44

Samochód amatora jazdy na podwójnym gazie1 stycznia br. zastępca naczelnika Wydziału Prewencji radzyńskiej komendy wracając ze służby zauważył samochód osobowy znajdujący się w rowie.

Natychmiast wybiegł z auta, aby udzielić pomocy. Obok rozbitego audi znajdował się 24-latek, który poprosił o pomoc w wyciągnięciu z rowu. Prosił także, by nie robić mu problemów i pozwolić jechać w dalszą podróż. Funkcjonariusz podejrzewając, że mężczyzna jest nietrzeźwy, polecił mu pozostanie na miejscu. Razem z nim czekał na przyjazd wezwanego patrolu.

Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że samochodem marki audi kierował 24-letni mieszkaniec gminy Łuków. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Za kierowanie samochodem po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości 24-latek odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze  

 
#1 Jak?marek16ch 2019-01-02 21:21
Nie można zatrzymać kogoś, kto już się zatrzymał w rowie ;)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.