Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 12 czerwca 2025 imieniny: Janiny, Onufrego

Już niedługo

ŚWIĘTOJAŃSKA NOC SPORTOWA – 27-29.06.2025 image
ŚWIĘTOJAŃSKA NOC SPORTOWA – 27-29.06.2025, 27.06.2025, Radzyńpodlaski
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Na ul. Partyzantów odnaleziono granat moździerzowy

Rzecznik prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim. Piotr Mucha   
niedziela, 15 lipca 2018 11:52

Znaleziony granatW piątek 13-ego lipca około godz. 12:20 oficer dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał informację, iż w Radzyniu Podlaskim na ul. Partyzantów znajduje się niewybuch.

Na miejsce skierowany został policjant z grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego, który potwierdził zgłoszenie. Okazało się, że znaleziony przedmiot to granat moździerzowy pochodzący z okresu II wojny światowej. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przybycia na miejsce patrolu rozminowania z Jednostki Wojskowej w Chełmie.

Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że odnalezionych niewybuchów nie należy dotykać czy też próbować przenosić. Ważnym jest również, aby do czasu przybycia właściwych służb, miejsce odnalezienia niewypału bądź niewybuchu zabezpieczyć przed przypadkowym dostępem osób nieświadomych zagrożeń.

 

Komentarze  

 
#1 pięknie...cogito 2018-07-15 12:31
w sam raz na uczczenie przysięgi Bushmanów, Krzakersów (jak zwał, tak zwał) w dniu dzisiejszym!!! po prostu SUKCES!!!

PRZYPADEK ??? :lol:
 
 
#2 właśniezbynieks 2018-07-15 13:42
o, bo mi zginął...
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
sprzedawca stacji paliw
poniedziałek, 02 czerwca 2025
noimage
Zatrudnimy na sezon kucharkę
środa, 11 czerwca 2025