Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 września 2018 imieniny: Tekly, Bogusława | POCZĄTEK JESIENI

Już niedługo

Na razie nie ma żadnych ciekawych wydarzeń w naszym mieście...
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radzyń Podl.: Pijany wjechał w kościelne ogrodzenie, a potem uciekł

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim Piotr Mucha   
piątek, 09 marca 2018 22:35

PolicjaWczoraj tuż przed godz. 23.00 dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w miejscowości Ulan przy głównej drodze.

Z relacji świadka wynikało że sprawca jest pijany i ucieka z miejsca pozostawiając swój uszkodzony pojazd. Policjanci w trakcie patrolowania drogi w kierunku Radzynia Podlaskiego zatrzymali mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Ze wstępnych ustaleń wynika że, kierujący osobową toyotą 38-letni obywatel Włoch, na zakręcie drogi krajowej nr 63 zjechał pobocze po czym uderzył w ogrodzenie parkingu kościelnego.

Z uwagi na powstałe uszkodzenia w pojeździe nie miał możliwości ucieczki samochodem, więc uciekł pieszo w kierunku Radzynia Podlaskiego. Przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu w organizmie dało wynik prawie półtora promila alkoholu. Policjanci zatrzymali 38-latkowi uprawnienia do kierowania. On sam zaś, trafił do policyjnego aresztu. Dziś po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany.  Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości  grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.