Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 3 sierpnia 2020 imieniny: Lidia, Augustyn, Nikodem

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Kolejne potrącenie pieszej na ulicach naszego miasta

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
środa, 10 stycznia 2018 13:42

Na miejscu zdarzeniaDo zdarzenia doszło wczoraj około godz. 17:20 na ul. Lubelskiej w Radzyniu Podlaskim.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia ustalili, że 60-letnia kobieta, mieszkanka Radzynia Podlaskiego przechodząc przez jezdnię na przejściu dla pieszych, została potrącona przez kierującego samochodem osobowym. Skodą kierował 69-letni mężczyzna, mieszkaniec gm. Ulan Majorat. W wyniku wypadku kobieta, doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. W chwili wypadku kierujący pojazdem był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że piesi, rowerzyści i motocykliści to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas zderzenia z pojazdem jadącym nawet z niewielką prędkością mogą zostać poważnie ranni.

 

Komentarze  

 
#1 skrzyżowanienowy123s 2018-01-10 16:59
To przejście dla pieszych powinno być oświetlone. Uważam też, że całe skrzyżowanie powinno zostań zmodernizowane. Jadący od strony ulicy Sitkowskiego mają ogromne problemy żeby włączyć się do ruchu. W godzinach szczytu ciężko jest pojechać prosto w kierunku centrum nie mówiąc już o skręcie w lewo. Tam tworzy się ogromny korek czasami sięgający, aż do szkoły nr 2.
 
 
#2 nowy123srogazzzo 2018-01-10 17:56
Pełna zgoda !!! To co się dzieje w tym miejscu (zwłaszcza tak ok. 8 rano) to jest jakaś masakra. Ale pamiętam, jak swego czasu przedstawiciel Urzędu Miasta twierdził, że to nic takiego, bo korki są tylko okresowo, a poza tym nic się nie da zrobić, bo miejsca nie ma. Taaaa ....
 
 
#3 Oświetlenie przejśćkylo79 2018-01-10 18:21
A czy ktoś z Urzędu Miasta nie mówił że są plany "doświetlenia" przejść w Radzyniu ? Jak zwykle kończy się na gadaniu. Zamiast budowy nowego i "bardzo potrzebnego" skwerku koło Tesco można było te pieniądze wydać na ledowe oświetlenie. Brawo UM
 
 
#4 brawo KYLO7977joanka 2018-01-10 19:40
jakiś czas temu walczyłam o modernizację skrzyżowania Partyznatów/Międzyrzecka?Kości uszki, uważam, że wszędzie tam gdzie są szkoły powinny być minironda,bo szkoda naszego czasu. A skoro jest za dużo kasy w budżecie to ja chcę światła !!! Zamiast tego skweru można było poprawić drogę pomiędzy Podlaską a Partyzantów - prowadzącą do ścieżki rowerowej. Jeżeli nie rozliczamy z obietnic niestety zawsze będą one gorące i potężnej ilości wyłącznie na wiecach wyborczych.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.