Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 9 listopada 2025 imieniny: Genowefa, Teodor, Ursyn

Już niedługo


"Damy i Huzary" A. Fredry | Teatr Sztampa Wrocław, 23.11.2025, Radzyński Ośrodek Kultury
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Niemen alt popu w Kofi&Ti

Michał Maliszewski   
czwartek, 11 lutego 2016 08:00

Artysta na scenieSłyszeliście o takich projektach muzycznych jak Ścianka lub Lenny Valentino? Jacek Lachowicz współtworzył oba. Obie grupy mają dziś status kultowych na scenie alternatywnej i po prostu nie warto ich nie znać.

Dziś po obu zespołach zostało dużo dobrej muzyki na płytach, a ich twórcy angażują się w kolejne projekty. Jacek Lachowicz – multiinstrumentalista i muzyczny kameleon 20 lutego jako L.A.S. (Lachowicz Audio System) zaprezentuje w Kofi&Ti utwory z płyty „Szum” z przebojowym nagraniem „Za lasem”.

W jednej z recenzji tej płyty przeczytać można, że L.A.S. „Spodoba się młodzieży w wąskich gaciach, hołubiącej indie popowe gwiazdki. [...] Na płycie po swojemu interpretuje muzykę popową, przy użyciu głównie instrumentów przyciskanych, szumiących (sic!) i buczących”. Autor określa muzykę Lachowicza alternatywnym popem dla myślących, a jego samego nazywa Niemenem alt popu. Ciekawi jak zabrzmi L.A.S. w kawiarnianej piwnicy? My bardzo!

Koncert odbędzie się w sobotę, 20 lutego 2016 roku o godz. 20.00. Bilety 10 zł // 5 zł ulgowy.

Artysta na scenie

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

naklejka Polska 10x10cm
naklejka Polska 10x10cm
czwartek, 30 października 2025
noimage
Oferuję bezpieczne pożyczki
środa, 05 listopada 2025