Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Już kończymy w spektaklu "44" w ten piątek!

Michał Maliszewski   
wtorek, 07 października 2014 07:00

Plakat wydarzenia10 października (piątek) o godz.18.00 zapraszamy do sali kina "Oranżeria" na autorski spektakl "44” w wykonaniu grupy teatralnej ROK " Już kończymy".

Jest to wzruszająca opowieść poświęcona Bohaterom Powstania Warszawskiego.

Nie może Was zabraknąć.

Wstęp wolny. Zachęcamy!

 

Komentarze  

 
#1 RE: Już kończymy w spektaklu "44" w ten piątek!malina1986 2014-10-08 11:42
Ciekawe, jak będzie frekwencja. Ile w radzyniakach jest ducha patriotycznego, a ile zwykłego lenistwa w tym właśnie dniu się okaże.
 
 
#2 ciekaweEgejta 2014-10-09 23:36
@malina1986 serdecznie zapraszamy na występ, żeby się samemu przekonać :)
 
 
#3 RE: Już kończymy w spektaklu "44" w ten piątek!klient 2014-10-10 16:53
a czemu akurat dzisiaj, a chyba temu,ze zblizaja sie wybory bo zadnego innego zwiazku w czasie nie widze.tym co chca cos napisac odpowiadam, kazdy czas jest dobry.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Nieruchomość Sprzedam
środa, 17 czerwca 2026
noimage
Prace remontowo-budowlane w Niemczech
czwartek, 11 czerwca 2026
AMIGA 500
AMIGA 500
wtorek, 16 czerwca 2026