Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 lipca 2024 imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

W Kofi&Ti wystąpi Falochron. Zapraszamy!

Mariusz Szczygieł   
środa, 19 kwietnia 2023 06:00

FalochronJeżeli jeszcze nie masz planów na sobotni wieczór, zapraszamy na koncert Kofi & Ti, który odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 19:00. Wystąpi zespół Falochron.

Przestrzenna, alternatywna poezja śpiewana z elementami bardzo swobodnego jazzu, bluesa, wpływami muzyki klasycznej i filmowej zabrzmi w KOFI! Zespół Falochron wchodzi na rynek muzyczny prezentując swoją twórczość na festiwalach i w szczególnych miejscach, które z delikatnością i sztuką są za pan brat. Zespół w marcu 2022 po raz pierwszy zaprezentował słuchaczom swoją twórczość wygrywając prestiżowy Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej YAPA / Łódź. W ubiegłym roku Falochron był też laureatem kilku innych ważnych festiwali z gatunku piosenki poetyckiej i poezji śpiewanej. W 2023 r. zespół nawiązał współpracę z kilkoma rozgłośniami radiowymi m.in. Polskim Radiem Lublin.

Właśnie pod skrzydłem Polskiego Radia Lublin zespół wydał płytę demonstracyjną, którą już niebawem usłyszymy na antenie. Muzyka, którą zaprezentują muzycy Falochronu jest ich dziełem własnym, opartym na twórczości wokalistki - Aleksandry Buczek oraz wierszach wieszcza Adama Asnyka.

Start: 19:00

Bilety: 30 zł

Zadzwoń lub napisz i zarezerwuj miejsce.

Tel: 577 803 851

Zapraszamy 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
talerzówka 2x9 bomet
niedziela, 14 lipca 2024
noimage
Sprzedam pszenżyto
niedziela, 21 lipca 2024