
Komentarze
- Minister Tomasz Siemoniak odwiedzi Radzyń Podlaski
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,189663,31982641,poslanka-ko-podarowala-pacjentom-hospicjum-ziemniaki-w-...
- pioter - Minister Tomasz Siemoniak odwiedzi Radzyń Podlaski
Daleko nam w odwadze antysystem do Węgrów Wztyd!
- niepokorny - Targowisko z żywymi zwierzętami? Mówię: NIE!
Rośliny nie cierpią gdy je używ Zwierzę każde chce żyć Pan Bóg stworzył wiele istnień Wszystkie są p...
- niepokorny - Targowisko z żywymi zwierzętami? Mówię: NIE!
Kinguniu, jeżeli trafił jakiś wniosek to masz ten wniosek przekazać Burmisiowi i to Burmiś decyduje ...
- pioter - Rzecz o naszych drzewach
albo sami umrą albo eutanazja I nas wysłużonych to czeka Tak było i będzie
- niepokorny
Złote Kielce - 11 medali radzyńskich modelarzy! |
Mariusz Gadzała | |||
wtorek, 30 czerwca 2009 00:21 | |||
W zawodach wzięło udział około 160 modelarzy wystawiając 460 modeli. W tegorocznej edycji Festiwalu nie zabrakło również modelarzy z Radzynia Podlaskiego. Jest to trzeci tegoroczny start w zawodach ogólnopolski. Nasza „ekipa” liczyła 8 osób: 4 młodzików (Kamil Grejner, Mateusz Posiadało, Adrian Kozioł i Karol Smogorzewski) oraz 4 seniorów (Mariusz Gadzała, Paweł Steć, Tomasz Chacewicz i Krzysztof Karpiński). Wystawiliśmy w konkursie 28 modeli plastikowych. Rezultat to 11 medali (11-0-0) i 1 puchar. Tak to nie pomyłka – modelarze z Radzynia jedenaście razy stawali na najwyższym podium!!!
W kategorii artyleria standard skala 1/72 (młodzik): W kategorii samoloty odrzutowe standard w skali 1/72 (młodzik): W kategorii samoloty odrzutowe standard w skali 1/72 (senior): W kategorii samoloty odrzutowe open w skali 1/72 (senior): W kategorii samoloty standard w skali 1/72 (senior): W kategorii samoloty standard w skali 1/48 (senior): W kategorii helikoptery standard w skali 1/72 (senior): W kategorii Figury 35mm (senior): W kategorii dioramy lądowe w skali 1/72: W kategorii pojazdy bojowe standard w skali 1/72 (młodzik): W kategorii pojazdy bojowe standard w skali 1/35 (młodzik):
A teraz wakacje. Prócz odpoczynku czas na przygotowanie się do jesiennej tury zawodów, a szczególnie do XIII Ogólnopolskich Zawodów w Kraśniku i IV Lubelskich Spotkań Modelarskich obie imprezy na jesieni. No i oczywiście V RADZYŃSKIE PUCHARY w listopadzie. {morfeo 77} {morfeo 78}
|