Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 maja 2020 imieniny: Feliksa, Ferdynanda | 1940 - za zabicie Niemca rozstrzelano w lesie Planta 50 mężczyzn z Rudna i proboszcza Romana Ryczkowskiego
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Zapisy do sekcji Judo

Waldemar Podsiadło   
środa, 19 października 2016 07:00

JudoMULKS Technik-Orion, działający przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim prowadzi zapisy do sekcji judo na sezon 2016/2017. To propozycja przede wszystkim dla uczniów szkół podstawowych oraz młodzieży gimnazjalnej.

Uczęszczając na zajęcia judo pod opieką trenera: Waldemara Podsiadłego (III dan) – dzieci – uczestnicy zdobywają wysoką sprawność fizyczną, uczą się dyscypliny, samodyscypliny i kontroli emocji. Uczą się też funkcjonowania w grupie i czerpią z tej umiejętności wiele radości. Latem mogą spędzać czas na obozie. Początkowo zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy z elementami gimnastyki sportowej i judo.

Dzieci można zapisywać w hali sportowej przy ul. Sikorskiego (sala judo) – we wtorek i piątek od godziny 18.00 – 19.30. Od razu można przystąpić do ćwiczeń, przynosząc ze sobą dowolny strój sportowy (obuwie sportowe nie jest konieczne).

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.