Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 3 maja 2026 imieniny: Antoniny, Aleksandra - ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3-GO MAJA | 1991 - z okazji 200 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja na Placu Igancego Potockiego odsłonięto pomnik upamiętniający to wydarzenie

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Mikołajkowe zawody pływackie

Michał Maliszewski   
piątek, 24 listopada 2017 07:00

MOSiR Mikołajki to okazja do różnych imprez, niespodzianek czy prezentów. Najważniejszym prezentem dla dzieci od Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będą oczywiście Mikołajki w hali ZSP, ale to nie wszystko.

9 grudnia (w sobotę) od 11.00 MOSiR zaprasza na bardzo sportowe spędzenie tego czasu, czyli Mikołajkowe Zawody Pływackie. Dzieci rywalizować będą w 16 kategoriach i w dwóch pływackich stylach. Dla najlepszych będą puchary i upominki, a dla wszystkich pamiątkowe medale. Zapraszamy wszystkich, którzy nie chcą wylegiwać się do późna albo spędzić całą sobotę przed komputerem.

Szczegółowy Regulamin poniżej oraz na stronie mosir-radzyn.pl

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Kurtka skórzana XL
Kurtka skórzana XL
poniedziałek, 27 kwietnia 2026
noimage
Honda Varadero 125
środa, 29 kwietnia 2026
Rowery na sprzedaż.
Rowery na sprzedaż.
poniedziałek, 20 kwietnia 2026