Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 czerwca 2026 imieniny: Danuty, Jana | 1923 - ksiądz prałat Tadeusz Osiński wyświęcił byłą cerkiew prawosławną na kościół katolicki. Świątynia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa stała w miejscu obecnego boiska przy Szkole Podstawowej nr 1

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Mamy brąz w wędkarstwie!

Michał Maliszewski   
wtorek, 09 września 2014 07:00

Najlepsi na podiumW dniach 22-24 sierpnia w Szymanowicach koło Sandomierza odbyły się Mistrzostwa Polski Weteranów – U55 w Wędkarstwie Spławikowym.

W zawodach zorganizowanych na zbiorniku zaporowym przez Zarząd Okręgu PZW Tarnobrzeg wzięło udział 50 wędkarzy z całej Polski. Z naszego okręgu PZW Biała Podlaska startowało 2 zawodników: Leszek Rączka z Radzynia Podlaskiego (koło PZW Amur) i Henryk Marzec z Małaszewicz (koło PZW Kolejarz).

Po 3-dniowych zmaganiach kolega Leszek Rączka zdobył brązowy medal i tytuł II wicemistrza Polski, a kolega Henryk Marzec zajął punktowane 6 miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

140908-wedka-01140908-wedka-02140908-wedka-03140908-wedka-04140908-wedka-05140908-wedka-06140908-wedka-07140908-wedka-08140908-wedka-09140908-wedka-10140908-wedka-11140908-wedka-12

 

Komentarze  

 
#1 PO zawodach ...Mar Pol 2014-09-10 18:24
Trzy dni zmagań i wystawiono tylko Rączkę ?
A co z Nóżką?
Powszechnie wiadomo, że Rączka Nóżkę (coś tam, coś tam …)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
łąka
środa, 17 czerwca 2026
noimage
USŁUGI BRUKARSKIE
niedziela, 14 czerwca 2026
Kurtyna LED + TaÅma led
Kurtyna LED + Taśma led
poniedziałek, 15 czerwca 2026