Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 czerwca 2026 imieniny: Danuty, Jana | 1923 - ksiądz prałat Tadeusz Osiński wyświęcił byłą cerkiew prawosławną na kościół katolicki. Świątynia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa stała w miejscu obecnego boiska przy Szkole Podstawowej nr 1

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Strzelaniu z Łuku

Michał Maliszewski   
piątek, 25 kwietnia 2014 07:00

Karolina Zielnik podczas strzelania z łuku24 kwietnia 2014r. odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Radzyńskiego w Strzelaniu z Łuku w parku, przy I LO w Radzyniu Podlaskim.

Organizatorem zawodów był Zarząd Klubu Strzeleckiego "Grot" przy wsparciu finansowym Powiatu Radzyńskiego.

 Juniorzy strzelali na dystansie 12m. Zawody prowadził Marek Wojtyczka.

W kategorii chłopców tryumfował Kopański Piotr (38 pkt.). Drugie miejsce zdobył Staranowicz Daniel  (29 pkt.), na trzecim uplasował się Kowalik Patryk (28 pkt.).

W kategorii dziewcząt tryumfowała  Zielnik Karolina (24 pkt.). Drugie miejsce zdobyła Kiewel Marta (10 pkt.), a trzecie Struk Diana (2 pkt.)

140425-lucznictwo-1140425-lucznictwo-2140425-lucznictwo-3140425-lucznictwo-4

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Suknia Ålubna
Suknia ślubna
środa, 17 czerwca 2026
noimage
Sprzedam
niedziela, 21 czerwca 2026
piny Polska - WÄgry
piny Polska - Węgry
poniedziałek, 15 czerwca 2026