Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 29 kwietnia 2024 imieniny: Piotra, Roberta

Już niedługo

223 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja image
223 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, 03.05.2024, 09:45, Plac Potockiego
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Za nami Otwarte Mistrzostwa Radzynia Podlaskiego w Strzelaniu z Łuku

Marek Wojtyczka
poniedziałek, 07 kwietnia 2014 08:00

Najlepsi zawodnicy w kategorii open: od lewej Artur Wosinek, Marek Muniowski i Marek Wojtyczka.4 kwietnia 2014 r. odbyły się Otwarte Mistrzostwa Radzynia Podlaskiego w Strzelaniu z Łuku w parku, przy I LO w Radzyniu Podlaskim.

Organizatorem zawodów był Zarząd Klubu Strzeleckiego "Grot" przy wsparciu finansowym Burmistrza Radzynia Podlaskiego. Zadanie zrealizowano ze środków przeznaczonych na zapobieganie uzależnieniom i alkoholizmowi.
W zawodach uczestniczyło 43 zawodników. Juniorzy strzelali na dystansie 16 m, a zawodnicy w kategorii open na dystansie 20 m.

W kategorii juniorzy tryumfował Wójcik Karol (41 pkt.). Drugie miejsce zdobył Domański Kamil (29 pkt.), na trzecim uplasował się Staranowicz Daniel (28 pkt.).

W kategorii open tryumfował Muniowski Marek (29 pkt.). Drugie miejsce zdobył Wosinek Artur (29 pkt.), a trzecie Wojtyczka Marek (25 pkt.)

Warning: No images in given directory. Please check the directory!

Mistrzostwa Radzynia Podlaskiego w kategorii Młodzicy odbędą się 7 kwietnia przy Zespole Szkół w Białce. Zarząd Klubu Strzeleckiego Grot zaprasza uczniów klas 5 i 6 szkół podstawowych i gimnazjalistów powiatu radzyńskiego. Początek turnieju o godzinie 13:45.