Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 maja 2024 imieniny: Ludmiły, Benedykta

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Zobacz wszystkie

Liga powoli zmierza do finału

Marek Topyła
wtorek, 21 lutego 2012 09:23

Pcheła w akcjiLiga halowej piłki nożnej, organizowana przez Stowarzyszenie Radzyń, zmierza powoli do finału.

W minioną sobotę Rezerwy Realu wykorzystały swą szansę, i po zwycięstwach nad Młodzieżówką i Unią Żabików ciągle są w grze i liczą się w walce o I miejsce. Losy tytułu rozstrzygną się jednak bez ich udziału, bo zadecyduje o tym mecz Unii Żabików z I LO. Będzie to ostatni mecz ligi, tak więc szykują się spore emocje do ostatnich minut.

W przedostatniej kolejce wspomniane wcześniej Rezerwy Realu błysnęły formą, pokonując po ciężkim boju Młodzieżówkę i niespodziewanie wysoko Unię Żabików (wyniki wszystkich spotkań znajdują się poniżej). W pierwszym z tych meczów „pachniało" trochę niespodzianką, bo Rezerwy, grając w bardzo silnym składzie, parę minut przed końcem przegrywały 3:5. Końcówkę miały jednak bardzo skuteczną, strzelając zwycięskiego gola praktycznie w ostatniej minucie meczu. W szlagierowym meczu z Unią Żabików poszło z kolei im niespodziewanie łatwo. Do przerwy mecz był w miarę wyrównany, na początku II połowy było tylko 4:2, ale później na boisku była tylko jedna drużyna.

Zmorą tegorocznej ligi są walkowery. Wcześniej mieliśmy kilka takich meczów z udziałem Tornado, które zostało za to wykluczone z ligi, a pozostałe mecze z udziałem tej drużyny zaliczone jako 0:3. Teraz dwoma walkowerami popisali się zawodnicy B.Braun. Unia Żabików i Wolni Strzelcy niby mogli cieszyć się z łatwych 3 punktów, ale przecież nie o to tu chodzi.

A już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich kibiców na mecze ostatniej kolejki. Emocje gwarantowane.