Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 11 grudnia 2019 imieniny: Waldemar, Damazy
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Jesienne Zawody Pływackie

Michał Maliszewski   
czwartek, 24 października 2019 07:00

Zawodnicy na starcieW sobotę 19 października na pływalni „Aqua-Miś” Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim zorganizował zawody pływackie.

Impreza przyciągnęła bardzo dużą ilość uczestników, głównie dzieci ze szkół podstawowych, choć w najstarszej kategorii dorośli także mieli możliwość sprawdzenia swych umiejętności. Rywalizowano w 22 kategoriach obejmujących 3 style pływackie. Oprócz zawodników z Radzynia, wśród których trzon stanowili pływacy klubu MULKS Technik Orion działającego przy radzyńskim ZSP można było także zobaczyć kluby z Międzyrzeca, Siedlec, Łukowa czy Ryk. I było to bardzo dobre dla rywalizacji, sportowej walki i zaangażowania.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom oraz kibicom. Te szczególne podziękowania należą się uznanej marce drGerard. Dzięki hojności tej formy można było pomyśleć o ciekawych nagrodach a także o słodkościach dla najlepszych zawodników.

Wyniki Jesiennych Zawodów Pływackich:

Dziewczęta 2012-2011 i młodsze / styl dowolny / dystans 25 m.

  1. Michalina Reda 19:65 s.
  2. Zuzanna Chacińska UKS Manta Siedlce                 26:27 s.
  3. Alicja Stephan SP 2 Radzyń Podl.                   27:20 s.
  4. Alicja Jedlińska Aqua Swimm                          29:31 s.
  5. Anna Nadolna Aqua Swimm                          30:46 s.
  6. Kamila Bielecka UKS Ósemka Siedlce              30:63 s.
  7. Julia Sawodnik Aqua Ryki                               32:68 s.
  8. Patrycja Januszki Aqua Swimm                          33:32 s.                      

Chłopcy 2012-2011 i młodsi / styl dowolny / dystans 25 m.

  1. Julian Świderski UKS Manta Siedlce                 22:33 s.
  2. Krzysztof Laskowski Aqua Ryki                                24:05 s.
  3. Igor Suchodolski MKS Delfinek Łuków               24:85 s.
  4. Jakub Golonka Aqua Swimm                          26:57 s.
  5. Robert Szymanek Aqua School                            28:74 s.
  6. Hubert Jastrzębski Aqua Swimm                          30:68 s.
  7. Franciszek Myszkowiec 37:42 s.

Dziewczęta 2010-2009 / styl dowolny / dystans 25 m.

  1. Julia Brodacka MULKS Technik Orion`           16:87 s.
  2. Matylda Niedziółka UKS Manta Siedlce                 18:91 s.
  3. Wiktoria Makolecka UKS Manta Siedlce                 20:06 s.
  4. Weronika Koncerewicz MULKS Technik Orion            20:16 s.
  5. Patrycja Filipek Aqua Ryki                               21:18 s.
  6. Matylda Kowiecka UKS Manta Siedlce                 21:42 s.
  7. Marta Konieczna MKS Delfinek Łuków               22:11 s.

Aleksandra Szmidtkowska            UKS Manta Siedlce                 22:11 s.

  1. Kalina Seliga UKS Manta Siedlce                 22:21 s.
  2. Maria Trykacz 22:36 s.
  3. Jagoda Koziestańska UKS Manta Siedlce                 22:79 s.
  4. Hanna Bogutyn 22:81 s.
  5. Wiktoria Kalicka MULKS Technik Orion            22:92 s.
  6. Liwia Piekarska UKS Manta Siedlce                 24:40 s.
  7. Julia Wawrecka UKS Manta Siedlce                 24:84 s.
  8. Magdalena Skóra UKS Manta Siedlce                 24:85 s.
  9. Natalia Dębek Aqua Ryki                               25:99 s.
  10. Maja Korszniewicz 27:37 s.
  11. Julia Nadolna Aqua Swimm                          27:51 s.
  12. Natasza Młot Aqua Ryki                               29:54 s.
  13. Paulina Sitkowska Aqua School                            29:76 s.

Chłopcy 2010-2009 / styl dowolny / dystans 25 m.

  1. Ignacy Ostrowski 18:79 s.
  2. Ryszard Zarzycki MKS Delfinek Łuków               19:03 s.
  3. Oliwier Sokół MULKS Technik Orion            20:74 s.
  4. Damian Gębicki 21:33 s.
  5. Bartosz Niebrzegowski MULKS Technik Orion            22:68 s.
  6. Jakub Stephan Aqua School                            23:50 s.
  7. Michał Pilich UKS Manta Siedlce                 23:74 s.
  8. Szymon Ragus MULKS Technik Orion             23:97 s.
  9. Krystian Sałata Aqua School                            24:97 s.
  10. Piotr Majcher Aqua School                            25:08 s.
  11. Jakub Kułak MULKS Technik Orion             25:79 s.
  12. Ernest Dębowczyk Aqua Swimm                          28:63 s.
  13. Dominik Swoboda Aqua Swimm                          39:15 s.

Dziewczęta 2008-2007 / styl dowolny / dystans 50 m.

  1. Wiktoria Kiełczykowska UKS Manta Siedlce                 34:56 s.
  2. Natalia Safiańczuk UKS Manta Siedlce                 34:68 s.
  3. Urszula Gepner MULKS Technik Orion             35:86 s.
  4. Aleksandra Pióro UKS Manta Siedlce                 36:73 s.
  5. Amelia Syta MULKS Technik Orion            38:26 s.
  6. Aleksandra Oklińska KS Narwal Międzyrzec P.        39:70 s.
  7. Nadzieja Kałuszyńska MULKS Technik Orion            42:04 s.
  8. Aleksandra Zarzycka MKS Delfinek Łuków               42:33 s.
  9. Agnieszka Szczygieł MULKS Technik Orion            42:84 s.
  10. Aleksandra Majczyna Aqua School                            1:41:31 s

Chłopcy 2008-2007 / styl dowolny / dystans 50 m.

  1. Cezary Cap KS Narwal Międzyrzec P.        30:47 s.
  2. Filip Pocztarski KS Narwal Międzyrzec P.        32:61 s.
  3. Wiktor Mironiuk KS Narwal Międzyrzec P.        33:57 s.
  4. Michał Kubak Aqua Ryki                               34:00 s.
  5. Miłosz Trościańczyk MULKS Technik Orion            34:11 s.
  6. Kacper Gębicki 34:49 s.
  7. Jan Jankowski Aqua Ryki                               34:79 s.
  8. Michał Bielecki UKS Ósemka Siedlce              36:39 s.
  9. Igor Garbacz Aqua School                            37:08 s.
  10. Jan Kosieradzki UKS Manta Siedlce                 37:21 s.
  11. Maksymilian Reda 38:23 s.
  12. Mateusz Prokop MKS Delfinek Łuków               38:48 s.
  13. Aleksander Ostrowski 38:49 s.
  14. Adam Lendzion UKS Manta Siedlce                 38:83 s.
  15. Karol Petruczenko KS Narwal Międzyrzec P.        39:14 s.
  16. Jakub Chalimoniuk KS Narwal Międzyrzec P.        42:79 s.
  17. Jakub Olesiejuk KS Narwal Międzyrzec P.        43:14 s.
  18. Paweł Jurkowski MULKS technik Orion             43:59 s.
  19. Szymon Łukasik Aqua Ryki                                45:96 s.
  20. Maksymilian Osial UKS Manta Siedlce                 46:03 s.
  21. Łukasz Matysiewicz 48:43 s.
  22. Bartłomiej Laskowski Aqua Ryki                               48:58 s.
  23. Stanisław Marciniuk KS Narwal Międzyrzec P.        48:85 S.
  24. Karol Walicki 59:06 s.

Dziewczęta 2006-2005 / styl dowolny / dystans 50 m.

  1. Eliza Gomółka MULKS Technik Orion            31:50 s.
  2. Natalia Niewęgłowska MULKS Technik Orion            32:87 s.
  3. Julia Syta MULKS Technik Orion            33:67 s.
  4. Anna Lipińska MKS Delfinek Łuków               34:59 s.
  5. Aleksandra Szyszko KS Narwal Międzyrzec P.        34:82 s.
  6. Dominika Lubańska KS Narwal Międzyrzec P.        35:15 S.
  7. Milena Ilach MULKS Technik Orion            36:31 s.
  8. Laura Musiejuk MULKS Technik Orion            38:60 s.
  9. Hanna Rudnicka UKS Manta Siedlce                 40:30 s.
  10. Patrycja Safiańczuk UKS Manta Siedlce                 41:11 s.

Chłopcy 2006-2005 / styl dowolny / dystans 50 m.

  1. Mikołaj Trykacz MULKS Technik Orion            28:17 s.
  2. Jakub Kałuszyński MULKS Technik Orion            28:85 s.
  3. Kacper Dokudowiec MULKS Technik Orion            29:08 s.
  4. Franciszek Korulczyk KS Narwal Międzyrzec P.        29:30 s.
  5. Michał Danilczuk MULKS Technik Orion            29:64 s.
  6. Kacper Celiński KS Narwal Międzyrzec P.        29:87 s.
  7. Łukasz Opolski MULKS technik Orion             32:39 s.
  8. Antoni Kalinowski UKS Manta Siedlce                 34:32 s.
  9. Stanisław Słonecki KS Narwal Międzyrzec P.        37:29 S.
  10. Bartosz Klimuszko MKS Delfinek Łuków               40:85 s.

Kobiety Plus 2004 i starsze / styl dowolny / dystans 50 m.

  1. Natalia Pirogowicz MULKS Technik Orion            31:59 s.
  2. Agata Szczuchniak MULKS Technik Orion            32:39 s.
  3. Natalia Danilczuk MULKS Technik Orion            34:33 s.
  4. Patrycja Góraj Aqua Ryki                               37:76 s.

Mężczyźni Plus 2004 i starsi / styl dowolny / dystans 50 m.

  1. Krystian Zanikowski UKS Manta Siedlce                 25:75 s.
  2. Rafał Musiatowicz MULKS Technik Orion            27:06 s.
  3. Michał Małachwiejczyk 27:39 s.
  4. Cezary Czopiński KS Narwal Międzyrzec P.        28:42 S.
  5. Bartosz Trykacz MULKS Technik Orion            28:76 S.
  6. Krzysztof Falkowski Aqua Ryki                               30:43 s.
  7. Maciej Lubański KS Narwal Międzyrzec P.        31:27 s.
  8. Jakub Różycki UKS Horyzont I LO Radzyń     31:91 s.
  9. Mateusz Truszkowski 32:95 s.
  10. Marek Falkowski Aqua Ryki                               33:97 s.

Dziewczęta 2008-2007 / styl grzbietowy / dystans 50 m.

  1. Urszula Gepner MULKS Technik Orion             41:53 s.
  2. Natalia Safiańczuk UKS Manta Siedlce                 42:26 s.
  3. Amelia Syta MULKS Technik Orion            46:46 s.
  4. Aleksandra Oklińska KS Narwal Międzyrzec P.        46:72 s.
  5. Agnieszka Szczygieł MULKS Technik Orion            47:97 s.
  6. Nadzieja Kałuszyńska MULKS Technik Orion            51:48 s.
  7. Aleksandra Zarzycka MKS Delfinek Łuków               54:85 s.
  8. Aleksandra Majczyna Aqua School                            1:06:36 s.       

Chłopcy 2008-2007 / styl grzbietowy / dystans 50 m.

  1. Cezary Cap KS Narwal Międzyrzec P.        37:53 s.
  2. Wiktor Mironiuk KS Narwal Międzyrzec P.        38:10 s.
  3. Michał Kubak Aqua Ryki                               38:90 s.
  4. Miłosz Trościańczyk MULKS Technik Orion            42:02 s.
  5. Mateusz Prokop MKS Delfinek Łuków               42:34 s.
  6. Maksymilian Reda 43:16 s.
  7. Filip Pocztarski KS Narwal Międzyrzec P.        44:06 s.
  8. Michał Bielecki UKS Ósemka Siedlce              44:40 s.
  9. Igor Garbacz Aqua School                            44:53 s.
  10. Karol Petruczenko KS Narwal Międzyrzec P.        46:20 s.
  11. Aleksander Ostrowski 47:95 s.
  12. Jakub Chalimoniuk KS Narwal Międzyrzec P.        52:86 s.
  13. Stanisław Marciniuk KS Narwal Międzyrzec P.        54:91 s.
  14. Jakub Olesiejuk KS Narwal Międzyrzec P.        56:98 s.
  15. Bartłomiej Laskowski Aqua Ryki                               1:01:61 s.
  16. Szymon Łukasik Aqua Ryki                               1:04:62 s.

Dziewczęta 2006-2005 / styl grzbietowy / dystans 50 m.

  1. Eliza Gomółka MULKS Technik Orion            36:62 s.
  2. Natalia Niewęgłowska MULKS Technik Orion            38:59 s.
  3. Julia Syta MULKS Technik Orion            41:22 s.
  4. Milena Ilach MULKS Technik Orion            42:02 s.
  5. Aleksandra Szyszko KS Narwal Międzyrzec P.        42:22 s.
  6. Dominika Lubańska KS Narwal Międzyrzec P.        42:56 s.
  7. Laura Musiejuk MULKS Technik Orion            46:60 s.

Chłopcy 2006-2005 / styl grzbietowy / dystans 50 m.

  1. Jakub Kałuszyński MULKS Technik Orion            35:26 s.
  2. Franciszek Korulczyk KS Narwal Międzyrzec P.        35:62 s.
  3. Michał Danilczuk MULKS Technik Orion            35:83 s.
  4. Kacper Celiński KS Narwal Międzyrzec P.        36:08 s.
  5. Łukasz Opolski MULKS Technik Orion            36:98 s.
  6. Kacper Dokudowiec MULKS Technik Orion            37:55 s.
  7. Stanisław Słonecki KS Narwal Międzyrzec P.        45:55 s.

Kobiety Plus 2004 i starsze / styl grzbietowy / dystans 50 m.

  1. Natalia Pirogowicz MULKS Technik Orion            34:94 s.
  2. Agata Szczuchniak MULKS Technik Orion            37:80 s.
  3. Natalia Danilczuk MULKS Technik Orion            40:31 s.
  4. Patrycja Góraj Aqua Ryki                               45:35 s.

Mężczyźni Plus 2004 i starsi / styl grzbietowy / dystans 50 m.

  1. Rafał Musiatowicz MULKS Technik Orion            31:98 s.
  2. Cezary Czopiński KS Narwal Międzyrzec P.        35:75 s.
  3. Maciej Lubański KS Narwal Międzyrzec P.        37:32 s.
  4. Jakub Różycki UKS Horyzont I LO Radzyń     38:24 s.
  5. Michał Niewęgłowski UKS Horyzont I LO Radzyń     38:38 s.
  6. Mateusz Truszkowski 42:46 s.

Dziewczęta 2008-2007 / styl klasyczny / dystans 50 m.

  1. Urszula Gepner MULKS Technik Orion             46:10 s.
  2. Wiktoria Kiełczykowska UKS Manta Siedlce                 46:32 s.
  3. Nadzieja Kałuszyńska MULKS Technik Orion            50:56 s.
  4. Amelia Syta MULKS Technik Orion            51:58 s.
  5. Aleksandra Oklińska KS Narwal Międzyrzec P.        53:53 s.

Chłopcy 2008-2007 / styl klasyczny / dystans 50.

  1. Cezary Cap KS Narwal Międzyrzec P.        42:24 s.
  2. Kacper Gębicki 43:50 s.
  3. Wiktor Mironiuk KS Narwal Międzyrzec P.        44:41 s.
  4. Aleksander Ostrowski 45:57 s.
  5. Michał Bielecki UKS Ósemka Siedlce              46:83 s.
  6. Kacper Prokurat UKS Manta Siedlce                 47:16 s.
  7. Maksymilian Reda 47:51 s.
  8. Jan Jankowski Aqua Ryki                               48:53 s.
  9. Jan Kosieradzki UKS Manta Siedlce                 49:44 s.
  10. Filip Pocztarski KS Narwal Międzyrzec P.        50:33 s.
  11. Szymon Piekarski UKS Manta Siedlce                 55:40 s.
  12. Karol Petruczenko KS Narwal Międzyrzec P.        55:93 s.
  13. Paweł Jurkowski MULKS Technik Orion            58:05 s.
  14. Stanisław Marciniuk KS Narwal Międzyrzec            1:00:95 s.
  15. Jakub Chalimoniuk KS Narwal Międzyrzec P.        1:02:30 s.

Dziewczęta 2006-2005 / styl klasyczny/ dystans 50 m.

  1. Aleksandra Szyszko KS Narwal Międzyrzec P.        42:13 s.
  2. Karolina Niedziółka UKS Manta Siedlce                 43:82 s.
  3. Natalia Niewęgłowska MULKS Technik Orion            44:75 s.
  4. Olga Seliga UKS Manta Siedlce                 44:85 s.
  5. Anna Lipińska MKS Delfinek Łuków               45:99 s.
  6. Hanna Rudnicka UKS Manta Siedlce                 46:23 s.
  7. Milena Ilach MULKS Technik Orion            46:92 s.
  8. Julia Syta MULKS Technik Orion            47:04 s.
  9. Dominika Lubańska KS Narwal Międzyrzec P.        47:39 s.
  10. Laura Musiejuk MULKS Technik Orion            48:64 s.
  11. Agata Pietrzela Aqua School                            51:16 s.

Chłopcy 2006-2005 / styl klasyczny / dystans 50 m.

  1. Michał Danilczuk MULKS Technik Orion            38:07 s.
  2. Mikołaj Trykacz MULKS Technik Orion            38:53 s.
  3. Jakub Kałuszyński MULKS Technik Orion            39:33 s.
  4. Kacper Dokudowiec MULKS Technik Orion            39:90 s.
  5. Franciszek Korulczyk KS Narwal Międzyrzec P.        41:07 s.
  6. Kacper Celiński KS Narwal Międzyrzec P.        42:20 s.
  7. Antoni Borkowski UKS Manta Siedlce                 46:32 s.
  8. Stanisław Słonecki KS Narwal Międzyrzec            48:95 s.
  9. Bartosz Klimuszko MKS Delfinek Łuków               55:47 s.

Kobiety Plus 2004 i starsze / styl klasyczny / dystans 50 m.

  1. Agata Szczuchniak MULKS Technik Orion            41:86 s.
  2. Natalia Pirogowicz MULKS Technik Orion            47:12 s.
  3. Zuzanna Gumieniak UKS Horyzont I LO Radzyń     52:05 s.

Mężczyźni Plus 2004 i starsi / styl klasyczny / dystans 50 m.

  1. Michał Małachwiejczyk 36:17 s.
  2. Rafał Musiatowicz MULKS Technik Orion            38:11 s.
  3. Michał Niewęgłowski UKS Horyzont I LO Radzyń     38:69 s.
  4. Cezary Czopiński KS Narwal Międzyrzec P.        39:84 s.
  5. Jakub Różycki UKS Horyzont I LO Radzyń     41:55 s.
  6. Bartosz Trykacz MULKS Technik Orion            41:89 s.

Krzysztof Falkowski                      Aqua Ryki                               41:89 s.

  1. Falkowski Marek Aqua Ryki                               42:00 s.

Maciej Lubański                           KS Narwal Międzyrzec P.        42.00 s.

  1. Truszkowski Mateusz 43:82 s.

191023-plyw-01191023-plyw-02191023-plyw-03191023-plyw-04191023-plyw-05191023-plyw-06191023-plyw-07191023-plyw-08191023-plyw-09191023-plyw-10191023-plyw-11191023-plyw-12191023-plyw-13191023-plyw-14191023-plyw-15191023-plyw-16191023-plyw-17191023-plyw-18191023-plyw-19191023-plyw-20191023-plyw-21191023-plyw-22191023-plyw-23191023-plyw-24191023-plyw-25191023-plyw-26191023-plyw-27191023-plyw-28191023-plyw-29191023-plyw-30191023-plyw-31

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.