Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 kwietnia 2024 imieniny: Leona, Tymona

XIV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

Michał Maliszewski   
czwartek, 19 marca 2015 08:00

PucharyUczniowski Klub Sportowy „Sprint” we współpracy z  Zespołem Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie – Majoracie 06 – 08.03.2015r. zorganizował IV Międzynarodowy – XIV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

W zawodach wzięły udział 43 zespoły, natomiast turniej rozgrywano w 4 kategoriach: kategoria młodzik – rocznik 2000/2001, kategoria młodziczka – rocznik 2000/2001, kategoria dzieci – rocznik 2002/2003 / dziewczęta, kategoria dzieci – rocznik 2002/2003 / chłopcy na trzech halach sportowych: Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie–Majoracie, I LO w Radzyniu Podlaskim oraz ZSP w Radzyniu Podlaskim. Podczas wydarzenia rozegrano 126 spotkań, natomiast łączny czas gry to aż 60 godzin.

Wystąpiły drużyny z siedmiu  województw:

  • MAZOWIECKIE:        UKPR  ”AGRYKOLA”  WARSZAWA,

UKS „ WILANOWIA” WARSZAWA, KPR „ROKIS” RADZYMIN, UMKS „ORLETA” ZWOLEŃ, UKS „VICTORIA” PIASECZNO,

  • ŁÓDZKIE:                  UKS „ANILANA” ŁÓDŹ,  UKS „169” ŁÓDŹ,  
  • ŚWIĘTOKRZYSKIE: KS „VIVE TAURON”  KIELCE, KS „KORAB”

                                     MOSIR STASZÓW,

  • PODLASKIE:              UKS „49” BIAŁYSTOK, MOKS

                                        „SŁONECZNY STOK” BIAŁYSTOK , MOSIR

                                        SIEMIATYCZE

  • PODKARPACKIE:     UKS „JUVENIA” RZESZÓW,
  • WARMIŃSKO-MAZURSKIE – UKS „OLSZTYNIAK” OLSZTYN
  • LUBELSKIE:              UKA „ROXA” LUBLIN, MKS “PADWA”

                                                         ZAMOŚC , UKS “JEDYNKA” ŁUKÓW, UKS

                                                   „JEDYNKA” ŁUKÓW , UKS „PIĄTKA”

                                                  ŁUKÓW, KS „AZOTY-PUŁAWY, UKS

                                                   „ZENIT”  ŻDANÓW, MKS BIŁGORAJ, UKS

                                                   „BURSA – PUŁAWY”,  UKS „SPRINT”

                                                   ULAN –  MAJORAT

ORAZ DUŻYNA ZE SZKOŁY SPORTOWEJ W ŁUCKU (UKRAINA)


 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIECI - DZIEWCZĄTA:

 6 miejsce   - UKS „169” Łódź

 5 miejsce   - UKS „Sprint” Ulan Majorat

 4 miejsce –  UKS „Piątka” Łuków

 3 miejsce  - KPR „ROKiS” Radzymin

 2 miejsce – UKS „Sprint” Ulan Majorat

 1 miejsce – UKS „Roxa” Lublin

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIECI - CHŁOPCÓW:

12 miejsce   - UKS” Victoria” Piaseczno

11 miejsce   - UKS „49” Białystok

10 miejsce   - UKS „Jedynka” Łuków II

9 miejsce   - UKS „Jedynka” Łuków I

8 miejsce   - UKS „Zenit” Żdanów

7 miejsce   - UKS „Sprint” Ulan-Majorat

6 miejsce   - UKS „169 „ Łódź

5 miejsce   - UKS „Bursa” Puławy

4 miejsce – KS „Korab” Staszów

3 miejsce  -  UKS „Olsztyniak” Olsztyn

2 miejsce – Łuck Ukraina

1 miejsce – KS „Vive Tauron” Kielce

 

KATEGORIA DRUŻYNOWA MŁODZICZEK:

7 miejsce   - UKS „Sprint” Ulan-Majorat / pk /

6 miejsce   - UKS „Bursa” Puławy 

5 miejsce   - UMKS „Orlęta” Zwoleń

4 miejsce –  UKS „Roxa” Lublin

3 miejsce  - SPR „Łukovia” Łuków

2 miejsce – UKS „Sprint” Ulan Majorat

1 miejsce -  MOSIR Siemiatycze

 

KATEGORIA DRUŻYNOWA MŁODZIK:

18 miejsce  - UKS „Sprint” Ulan-Majorat  / P.K. /

17 miejsce  -  UKS „Victoria” Piaseczno

16 miejsce -  UMKS „Orlęta” Zwoleń

15 miejsce   - UKS „Bursa” Puławy

14 miejsce   - UKS „Agrykola” Warszawa II

13 miejsce   - MOSIR Siemiatycze

12 miejsce   - UKS „Olsztyniak” Olsztyn

11 miejsce –  UKS „Juvenia” Rzeszów

10 miejsce  -UKS „Wilanowia” Warszawa I

9 miejsce  -   MOKS „Słoneczny Stok” Białystok

8 miejsce   - UKS „Wilanowia” Warszawa II

7 miejsce   -  KS „Azoty” Puławy

6 miejsce   -  MKS „Padwa” Zamość

5 miejsce   - UKS „Anilina” Łódź

4 miejsce –  UMKS „Orlęta” Zwoleń I

3 miejsce  -  UKPR „Agrykola” Warszawa I

2 miejsce –  MOSIR Siemiatycze

1 miejsce -   KS „Vive Tauron” Kielce


 

Sponsorzy i instytucje wspierające:

  1. Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie
  2. Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim
  3. Gminy Ulan-Majorat
  4. Lubelski Związek Piłki Ręcznej
  5. Zakładów Mięsnych „Łmeat – Łuków” S.A.
  6. Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim
  7. Hummel Polska
  8. Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Izdebscy S.C.
  9. Lubelli lublin
  10. Pana Jarosława Koczkodaja – wójta Gminy Ulan-Majorat
  11. Pana Grzegorza Kowalczyka – radnego powiatu radzyńskiego
  12. Pana Szczepana Niebrzegowskiego – radnego powiatu radzyńskiego
  13.  Radzyńskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych
  14.  Zakładów Mięsnych Wierzejki
  15. Pana Krzysztofa Rogozińskiego
  16. Pana Sławomira Mazurka  - radnego gminy Ulan-Majorat
  17. Pana Leszka Lipińskiego- radnego gminy Ulan-Majorat
  18.  Pana Ryszarda Nieśmiałka - radnego gminy Ulan-Majorat
  19. Pana Bogdana Maliszewskiego - radnego gminy Ulan-Majorat
  20. Pana Adama Mazurka - radnego gminy Ulan-Majorat
  21. Pana Krzysztofa Zienkiewicza - radnego gminy Ulan-Majorat
  22. Pana Mariusza Zalewskiego - radnego gminy Ulan-Majorat
  23.  Pana Grzegorza Czerniewicza
  24.  Pana Andrzeja Końka
  25.  Pana Henryka Niewęgłowskiego
  26.  Pana Zbigniewa  Dąbrowskiego
  27.  Pana Tomasza Niebrzegowskiego
  28. Pana Stanisława Mazura
  29. Pana Piotra Izdebskiego
  30. Komitetu wyborczego wyborców „Wspólna Gmina”

Zarząd klubu UKS „SPINT” Ulan – Majorat  serdecznie dziękuje wszystkim ludziom dobrej woli, instytucjom, sponsorom i indywidualnym ofiarodawcom, rodzicom i sympatykom klubu, którzy wsparli nasze działania  przy organizacji IV Międzynarodowego - XIV Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

150318-ukssprint-01150318-ukssprint-02150318-ukssprint-03150318-ukssprint-04150318-ukssprint-05150318-ukssprint-06150318-ukssprint-07150318-ukssprint-08150318-ukssprint-09150318-ukssprint-10150318-ukssprint-11150318-ukssprint-12150318-ukssprint-13150318-ukssprint-14150318-ukssprint-15150318-ukssprint-16150318-ukssprint-17150318-ukssprint-18150318-ukssprint-19150318-ukssprint-20150318-ukssprint-21150318-ukssprint-22150318-ukssprint-23150318-ukssprint-24

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Glazurnik
niedziela, 07 kwietnia 2024