Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 27 czerwca 2026 imieniny: Maryli, Władysława

Liga Siatkarskich trójek po sześciu turniejach

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 27 stycznia 2014 08:00

W trakcie rozgrywekW sobotę, 25 stycznia odbył się VI turniej Ligi Siatkarskich Trójek.

II edycja rozgrywek, którą wspólnie organizuje Klub Sportowy VOLLEY i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji cieszy się coraz większą popularnością. Organizatorów szczególnie cieszy obecność nowych drużyn na kolejnych turniejach, którzy chętnie sprawdzają swoje umiejętności w małych formach gier. WERKA TEAM w swojej kategorii tradycyjnie już pokonały wszystkich i wygrały swój piąty turniej z rzędu. Dziewczyny pewnie zmierzają po tytuł Mistrzyń Ligi Siatkarskich Trójek. Po sześciu turniejach mają 13 punktów przewagi nad koleżankami z BIAŁKI.  W kategorii OPEN najlepsi okazali się Szymon i Hubert Zakrzewscy i Grzegorz Wróblewski (PŁUDY) pokonując w finale VOLLEY 2:0 (15:10, 15:10). Drużyna PŁUDY występuje dopiero od czwartego turnieju i na każdym z nich plasowała się na podium. Świadczy to o tym, że na zapisanie się do Ligi nigdy nie jest za późno. Warto sprawdzić swoje umiejętności na każdym etapie rozgrywek.

Zapraszamy wszystkich na kolejny turniej. Szczegółowe informacje, relacje, galerie i klasyfikacja Ligi dostępne na stronie www.volleyradzyn.pl

140127-volleyradz-1140127-volleyradz-2140127-volleyradz-3140127-volleyradz-4140127-volleyradz-5140127-volleyradz-6140127-volleyradz-7140127-volleyradz-8

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

MebloÅcianka
Meblościanka
poniedziałek, 15 czerwca 2026
AMIGA 500
AMIGA 500
wtorek, 16 czerwca 2026
naklejka Polska 10x10cm
naklejka Polska 10x10cm
poniedziałek, 15 czerwca 2026