Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 15 sierpnia 2025 imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Michał Maliszewski   
środa, 06 lutego 2019 08:00

Zdjęcie wszystkich drużynFinał Powiatu Radzyńskiego w piłce siatkowej dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej przeprowadzonego 4 lutego br. godzinie 09.00 na hali przy Szkole Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim.

System gier: podział na grupy w grupach „każdy z każdym”, po eliminacjach  podział na pary, gry do dwóch wygranych setów. Puchary i dyplomy dla wszystkich drużyn zostały ufundowane przez Zarząd Powiatu w Radzyniu Podlaskim.

Klasyfikacja końcowa:

I miej. Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim – opiekun Krzysztof Grzeszyk

II miej. Zespół Oswiatowy w Kąkolewnicy – opiekun Anna Wawrzosek

III miej. Zespół Szkół w Czemiernikach – opiekun Waldemar Cholewa

IV miej. Szkoła Podstawowa w Białce – opiekun Marek Kania

V miej. Zespół Szkół Samorządowych w Komarówce Podlaskiej – opiekun Zbigniew Grzegorzewski

VI miej. Zespół Placówek Oświatowych w Borkach – opiekun Marek Makosz

VII miej. Zespół Szkół w Suchowoli – opiekun Leszek Gumieniak

Puchar Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego i awans do etapu rejonowego w Białej Podlaskiej otrzymała drużyna dziewcząt z Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim (Julia Drożdż, Daria Hołownia, Oliwia Bazyluk, Weronika Kałuszyńska, Martyna Sadowska, Oliwia Sałata, Julia Zielińska, Wiktoria Żurawska).

190205-siatka-1190205-siatka-2190205-siatka-3190205-siatka-4190205-siatka-5190205-siatka-6

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
działki
wtorek, 05 sierpnia 2025
noimage
Remonty
poniedziałek, 11 sierpnia 2025
noimage
Porąbane drzewo
środa, 06 sierpnia 2025