Już niedługo
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- Z czego składa się opłata za śmieci
dawno temu jak wprowadzano segregację odpadów zapewniano że owszem to dodatkowa praca dla kazdego z ...
- winiek8 - Z czego składa się opłata za śmieci
mysle ze ten artykul( ni z gruszki ni z pietruszki) ma nas radzyniakow przygotowac na kolejna podwyz...
- daisy62 - Z czego składa się opłata za śmieci
Tych podwyżek śmieciowych ludzie wam nie zapomną! Zapłacimy je z nawiązką podczas wyborów! Pozdrawia...
- ardor - W Radzyniu Podlaskim powstał Różowy Patrol Gliss
Nie zaleca się mammografii a badanie organoleptyczne, im częściej tym lepiej.
- pioter - W Radzyniu Podlaskim powstał Różowy Patrol Gliss
Czy zaleca się mammografię jako dobry sposób profilaktyki bo niektórzy wręcz mówią że pobudza powsta...
- kinga75
Duża inwestycja w ZZOK w Adamkach. Powstanie nowa kompostownia |
Michał Maliszewski | |||
środa, 27 kwietnia 2016 07:00 | |||
Przetarg został roztrzygnięty i wiemy, że wykonawcą przedsięwzięcia w systemie zaprojektuj i wybuduj jest przedsiębiorstwo AK NOVA Sp. z o.o. z Poznania, które przy podpisaniu umowy reprezentował Andrzej Bednarek, prezes zarządu. Ze strony ZZOK umowę podpisał prezes zarządu Jerzy Kułak.
Pod koniec roku 2016 inwestycja zostanie zakończona. Wartość kontraktu to kwota 3 996 270,00 zł. brutto. Czas realizacji inwestycji 245 dni. Wydajność przyszłej kompostowni 9 700 Mg/rok.
|
Komentarze
"Wydajność przyszłej kompostowni 9 700 Mg/rok."
Nie lepiej podawać w tonach , ale są jeszcze Giga , tera , czy może nawet w piko ...
I jeszcze jedno pytanie: czy tak duża budowa i zmiana statusu będzie się wiązać ze zmianą cen za odbiór odpadów, mieszkańcy będą płacić więcej czy mniej i czy wpłynie to również na wzrost zarobków grupy kierowniczej w ZZOK ?
A nie przyszło ci do głowy, że powinny liczyć się wiedza, kompetencje i umiejętności, a nie przynależność partyjna?