Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 12 lipca 2020 imieniny: Jan, Wera, Brunon

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Dyplom w rękach burmistrza. Pałac cudem Polski!

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 19 października 2015 07:00

Rebert Mazurek i Martyna Wojciechowska16 października, w piątek odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkurs National Geographic na 7 Cudów Polski.

Wydarzenie miało miejsce podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich. Główną prowadzącą była Martyna Wojciechowska, a towarzyszył jej Rafał Szmytke - prezes Polskiej Organizacji Turystycznej. Podczas uroczystości Robert Mazurek odebrał dyplom, który na niedzielnej konferencji prasowej przekazał na ręce burmistrza Jerzego Rębka.

- Jeszcze nigdy nie byłem świadkiem czegoś takiego, jak w ostatni piątek – z radością oznajmił Robert Mazurek. – Została naszemu miastu wystawiona taka laurka, że aż łza mi się w oku zakręciła. Było miło słyszeć jak nasz pałac jest dostrzegany zarówno poprzez redakcję National Geographic Traveler oraz inne specjalistyczne media i branżę turystyczną. Jestem dumny z tej wygranej, ponieważ nawet sama Martyna Wojciechowska podała statystyki, z których wynikało, że Przekazanie dyplomu burmistrzowipromocja w obrębie całego kraju była ogromna, a fakt, że my prowadziliśmy od samego początku aż do końca stawiał nas w takiej sytuacji, że wszyscy o nas pisali. Jak prowadząca powiedziała: „gdyby miesięcznik chciał sobie zrobić taką kampanię promocyjną jaką miał przy okazji tego plebiscytu, to kosztowałoby to pół miliona złotych” – zakończył Mazurek.

- Wyrażam swoją wielką radość z tego, że tak pięknie zostaliśmy uhonorowani – mówił włodarz Radzynia Podlaskiego. – Teraz naszą wspólną troską jest to, aby w sposób racjonalny jak najlepiej zagospodarować ten obiekt, aby służył naszemu środowisku i całej Polsce, bo takich obiektów jak nasz pałac jest tylko 10 w całej Europie. Chciałbym również wyrazić swoją wdzięczność Robertowi Mazurkowi. Kto stoi za tym sukcesem? To on jest sprawcą tego, że udało nam się wygrać ten konkurs – spuentował Jerzy Rębek.

W najnowszym wydaniu National Geographic Traveler półtorej strony zostało poświęcone radzyńskiej perle. Gazetę znajdziecie w sklepach już w piątek.

Warning: No images in given directory. Please check the directory!

Debug: given directory - https://iledzisiaj.pl/images/stories/aktualnosci-15/151019-7cudow