Już niedługo
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
Grafika i cały artykuł to jedna wielka MANIPULACJA. Różnica wynika tylko i wyłącznie z wysługi lat. ...
- P.K. - Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
Burmistrz zarabiałby tyle samo co poprzednik, gdyby mu się należał dodatek za wieloletnią pracę. "Na...
- almas - Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
Fajnie by bylo zeby byly jakies efekty pracy burmistrza a nie nagrywanie tiktokow
- radzyniak26 - Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
No to się specjalnie Pan Burmistrz nie wzbogacił. Nie ma powodu robić zadymę. Zadałem na kochającym ...
- akotyla - Mamy dofinansowanie na Oranżerię!
Czas na modernizację stadionu miejskiego w Radzyniu Podlaskim !!! Zadaszoną główną trybunę wraz z sz...
- sportek
RIFFERTONE koncert pop/jazz/soul

- Kiedy:
- 07.09.2019 20.00
- Gdzie:
- KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna - Radzyń Podlaski
- Kategoria:
- Koncert
Kto: RIFFERTONE
Gdzie: Kofi&Ti, Radzyń Podlaski
Kiedy: sobota, 7.09.2019, g. 20.00
Więcej: bilety 20 zł przedsprzedaż / 25 w dniu koncertu
Koncert w partnerstwie z marką Skarby Serowara i Serem Bursztyn
Muzyka:
https://www.youtube.com/watch?v=mlQtGd9UEAI
https://www.youtube.com/watch?v=onUK3-Z6DZM
Riffertone to rodzinny duet wywodzący się ze Śląska Cieszyńskiego. Zrodził się spontanicznie z inicjatywy gitarzysty Alberta Kokoszewskiego oraz wokalisty Jarosława Krużołka w 2006 roku.
Zespół Riffertone na swoich koncertach prezentuje kompozycje sięgające różnych stylistyk (pop, blues, jazz i inne) by każdy odnalazł coś dla siebie.
W 2011 roku formacja zgłosiła swoje utwory do przeglądu zespołów muzycznych „Zrób Głośniej!” organizowanego przez T-mobile i zakwalifikowała się do finału. Jako laureaci konkursu trafili do „Muzycznej Owczarni”, w której szlifowali talenty u boku takich osobowości muzycznych jak: Wojtek Olszak, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Wojtek Pilichowski, Marek Raduli czy Tomasz Łosowski.
W marcu 2013 roku Riffertone wystąpił w Sali Kongresowej jako support Mick’a Hucknall’a, lidera i wokalisty legendarnej grupy Simply Red, zaś w listopadzie byli supportem polskiej trasy Electric Light Orchestra.
We wrześniu 2014 roku nakładem wydawnictwa AGORA ukazał się debiutancki album zespołu Riffertone - „Someday, somewhere” zawierający 13 autorskich kompozycji. Producentem płyty był Kuba Badach. W nagraniach udział wzięli wspaniali muzycy, min. sekcja rytmiczna zespołu Poluzjanci, Wojtek Olszak, Jan Smoczyński, i wiele innych.
Oprócz koncertów autorskich, występował na jednej scenie wraz z Anną Dąbrowską, Natalią Kukulską, Piotrem Cugowskim i Kubą Badachem w aranżowanym przez Jacka Piskorza koncercie „Tribute to Michael Jackson Symfonicznie”.
W sierpniu 2015 roku Riffertone odwiedzili Radzyń i naszą kawiarnię po raz pierwszy. Swym występem oczarowali publiczność i obiecali jeszcze do Radzynia powrócić.
Wiosną 2018 zespół Riffertone nagrał własnym sumptem kolejną muzyczną pamiątkę pt. "Senność". Nad całością nagrań, miksów oraz produkcji czuwał Wojtek Famielec. W nagraniach wzięli udział zaprzyjaźnieni muzycy: Dawid Niziurski, Artur Michalski oraz Wojtek Famielec. Obecnie zespół zaangażowany jest w promocję nowego "mini" albumu oraz prace nad nowym materiałem. W związku z tym powracają również do naszego miasta.



