Już niedługo
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- W Radzyniu powstaną mieszkania treningowe
A mieszkań na wynajem w ramach SIM możemy się spodziewać?
- empa - W Radzyniu powstaną mieszkania treningowe
To teraz tak się to nazywa? Oby tam zaraz nie wylądowali inżyniery.
- Radzyniak79 - Ach, co to był za ślub!
W końcu konkretna praca.Nie odbyło się jednak bez zdjęcia z widocznym w pełni JJ.
- emeryt - Ach, co to był za ślub!
Młodej Parze wszystkiego najlepszego Szczęścia małżeńskiego i rodzinnego
- niepokorny - Odszkodowania za grunty pod drogi
A czy powstanie blok mieszkalny w ramach SIM ?
- empa
KONCERT DISCO SOLO

- Kiedy:
- 17.05.2014
- Gdzie:
- Radom -
- Kategoria:
- Koncert
KONCERT DISCO SOLO 17.05.2014
Łukasz Jemioła w Cabellero Drink Bar wystąpi w koncercie solowym, podczas którego usłyszymy własne interpretacje utworów disco polo.
Łukasz Jemioła - pochodzi z Limanowej w Małopolsce, gdzie pierwsze lekcje śpiewu pobierał w chórze parafialnym. Fascynacja wieloma różnymi gatunkami i zespołami sprawiła, że może znaleźć wspólny język z fanem niemal każdego gatunku muzycznego, co w pracy pedagogicznej jest bardzo ważne. Szczególnie bliskie są mu takie gatunki, jak blues, folk, piosenka autorska i przedwojenna, oraz technika gry gitarowej zwana fingerpicking. Jest absolwentem Wychowania Muzycznego UMCS w Lublinie.
Łukasz Jemioła jest laureatem licznych nagród i wyróżnień, m.in. I nagrody i nagrody dziennikarzy 45. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Grand Prix międzynarodowego festiwalu piosenki autorskiej w Żytomierzu na Ukrainie, Nagrody na II Prezentacjach Muzycznych Latin Jazz w Krakowie w 2008 r.
- Miejsce:
- Radom