Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 lutego 2024 imieniny: Cezarego, Wiktora

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

  Reklama

  3 urodziny PARADISO!!!

    3 urodziny PARADISO!!!
  Kiedy:
  17.08.2013 - 18.08.2013 20.00 - 04.00
  Gdzie:
  PARADISO CLUB - Radzyń Podlaski
  Kategoria:
  Inne

  17.08 odbedą sie 3 urodziny Paradiso Radzyń. Dla wszystkich gości o 24:00 rozdamy szampana, będziecie mogli również skosztowac pończu alkoholowego.Specjalnie dla Was zagra zespół SWING.

  Paradiso to miejsce dla ludzi z fantazją, lubiących dobrą zabawę w tanecznych rytmach. W klubie spotkasz ludzi pozytywnie nastawionych do zycia, otwartych na nowe znajomosci. Po prostu warto ich poznać.
  Poznac podczas wspolnej gry w kregle, przy dobrej kolacji lub podczas tanecznego wieczoru


  Klub Paradiso powstal w sierpniu 2010 roku. Pomysl na formę klubu zosta okrelony na podstawie obserwacji rynku rozrywki. Potrzeby naszych gosci stale rosną, zmieniają się pokolenia i formy spędzania wolnego czasu. Jeden z czynników od dawna pozostaje niezmienny - to potrzeba dobrej zabawy. Wysublimowane wnętrze, ciekawi goscie , doskonala obsluga i bogaty program imprez cyklicznych to wszystko sklada się na nieprzeciętną atmosferę klubu. Paradiso tworzy kulturę naszego miasta. Nadaje jej ton i okresla co jest modne i ciekawe. Oczywicie , bez naszych gosci bylaby to rola nieefektywna. To dzięki Wam poznajemy potrzeby i gusta.
  To wlaśnie Wy - nasi goscie, budujecie w nas przekonanie , ze kierunek , który obralismy jest najlepszy.

  Serdecznie zapraszamy!


  PARADISO CLUB
  Miejsce:
  PARADISO CLUB   -   Strona www

  Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.