Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 5 grudnia 2022 imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

Już niedługo

Repertuar Kina Oranżeria  06.12.2022 image
Repertuar Kina Oranżeria 06.12.2022, 06.12.2022
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Martin, Skaner i Rajmund w Radzyniu!

  Martin, Skaner i Rajmund w Radzyniu!
Kiedy:
25.05.2013 18.00
Gdzie:
Żelazna Brama Pałacu Potockich -
Kategoria:
Festyn

Już w najbliższą sobotę! Na dziedzińcu pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim! Wystąpią gwiazdy DISCO POLO!

Martin, Skaner i Rajmund wystąpią na wielkim charytatywnym festynie na rzecz Ósmego Koloru Tęczy. Będziemy zbierali na wakacyjny turnus dla niepełnosprawnych dzieci - podopiecznych stowarzyszenia. Dlatego wstęp na koncerty jest BEZPŁATNY, ale bardzo mile widziane są hojne datki wrzucane do puszek wolontariuszy. Pieniądze będą zbierane przez cały dzień w radzyńskich marketach oraz do godziny 21 na dziedzińcu pałacowym.

Impreza rozpocznie się o godzinie 13, wielką, barwną paradą przebierańców, która wystartuje z dziedzińca pałacowego i przemaszeruje przez park miejski. Od tej pory na dziedzińcu NIE MOŻE zabraknąć dzieciaków! Specjalnie dla nich zorganizowaliśmy ponad 5 godzin atrakcji i zabaw.

Będą przejażdżki bryczką, pokazy Policji i karate, rozstawimy basen z piłeczkami i zabawkami, a nad wszystkim czuwać będzie klaun. Swoje umiejętności na scenie zaprezentują zespoły dziecięce z Paszk i Wohynia oraz w cięższym brzmieniu - grupy młodzieżowe z Ulana i Radzynia. Wystąpi duet Jacek i Michał Musiatowicz, zespół The Sharpidruts i grupa wokalna z Woli Osowińskiej. O 17, po paradzie ulicami miasta, na dziedzińcu pojawią się radzyńscy motocykliści, a godzinę później rozpoczniemy wydawanie BEZPŁATNEJ grochówki. Później "tęczową" scenę opanują zespoły Disco Polo.

Na chartytatywny festyn rodzinny zapraszają: Wiesław Trykacz - Ósmy Kolor Tęczy, Dariusz Wierzchowski - UKTS Alfa Radzyń Podlaski i iledzisiaj.pl. Imprezę wspiera Urząd Miasta Radzyń Podlaski i Burmistrz Radzynia Podlaskiego Witold Kowalczyk.

P.S. Na naszej wspólnej imprezie nie zabraknie na pewno najnowszego utworu Rajmunda, pt.: "No dalej kotku", w którym wystąpiła Weronika, wybrana przez Was w konkursie organizowanym na naszej stronie.


Miejsce:
Żelazna Brama Pałacu Potockich

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.