Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 11 grudnia 2023 imieniny: Waldemar, Damazy

Zbadaj swój wzrok całkowicie za darmo w Okularium!

REKLAMA   
wtorek, 27 lutego 2018 07:00

Okularium

Salon optyczny Okularium w Radzyniu Podlaskim już po raz kolejny zaprasza wszystkich na całkowicie bezpłatne badanie optometryczne wzroku.

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Dobre widzenie to nie tylko nasz komfort, ale również kwestia bezpieczeństwa. Już wielokrotnie mieszkańcy Radzynia Podlaskiego mieli okazję się przekonać, że salon optyczny Okularium, który działa w naszym mieście kładzie ogromny nacisk na szerzenie wiedzy i świadomości o tym, jak istotne jest regularne badanie oraz higiena wzroku. W dzisiejszych czasach, gdy większość dnia spędzamy przed monitorem komputera, nad tabletem czy też wpatrzeni w ekran smartfona, należy przynajmniej raz w roku wykonywać badanie oprometryczne.

Dlatego też już kolejny raz w salonie optycznym Okularium w naszym mieście rusza Lubelska Akcja Bezpłatnych Badan Wzroku. Ta akcja zawsze cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W ramach programu Okularium zaprasza wszystkich mieszkańców Radzynia Podlaskiego i okolic na profilaktyczne i bezpłatne badanie wzroku. Pozwala ono na określenie wady wzroku, co z kolei umożliwia diagnozę m.in. krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmu i prezbiopii. Badanie jest przeprowadzane na specjalistycznym sprzęcie najnowszej generacji przez optometrystów, czyli specjalistów z zakresu korekcji wad wzroku. Jeśli czujesz, że Twoje okulary są za słabe albo ich jeszcze nie nosisz, a uskarżasz się na niewyraźne widzenie, już teraz umów się na wizytę.

Teraz także badanie z dopasowaniem soczewek kontaktowych jest bezpłatne – wystarczy, że po badaniu zakupisz minimum 2 opakowania soczewek z grupy I-Oxys, które są rekomendowane w salonach Okularium.

Skorzystaj z tej okazji! Zadbaj o siebie, swoją rodzinę i podaruj bliskim dobre widzenie!

Salon Optyczny Okularium

ul. Ostrowiecka 3

21-300 Radzyń Podlaski

Tel. 83 352 02 81

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/