Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 lipca 2024 imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

XXX Piesza Pielgrzymka Podlaska - Witamy w Radzyniu!

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 03 sierpnia 2010 01:50

Radzyń Podlaski wita

Uśmiechami i machaniem rąk powitaliśmy 2 sierpnia br. pielgrzymów XXX Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej w Radzyniu. 

Jak za chwilę zobaczycie w galerii zdjęć, nie było im łatwo dojść do naszego miasta. Rok temu- ulewa, tym razem- upał. Pogoda nie rozpieszcza i... nie wiadomo co lepsze. Doszli jednak, jak widać i wyruszają w dalszą drogę- razem z radzyńską grupą 15A. Przed nimi 2 tygodnie rekolekcji pokonanych na własnych nogach. Idą z uśmiechem, gorąco pozdrawiając oczekujących na nich mieszkańców. Tak było też i w naszym miasteczku. Radzynianie przyjęli ich na noc w swoich domach- tylko kilka namiotów zostało rozbitych na trawie przy stadionie.

{morfeo 428} {morfeo 429} {morfeo 430}

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Worki big bag wentylowane
niedziela, 14 lipca 2024
Sprzedam Audi A4 B8 Avant
Sprzedam Audi A4 B8 Avant
piątek, 12 lipca 2024
RÄkawice kucharskie
Rękawice kucharskie
czwartek, 18 lipca 2024