Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 11 grudnia 2023 imieniny: Waldemar, Damazy

XXX Piesza Pielgrzymka Podlaska - Witamy w Radzyniu!

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 03 sierpnia 2010 00:50

Radzyń Podlaski wita

Uśmiechami i machaniem rąk powitaliśmy 2 sierpnia br. pielgrzymów XXX Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej w Radzyniu. 

Jak za chwilę zobaczycie w galerii zdjęć, nie było im łatwo dojść do naszego miasta. Rok temu- ulewa, tym razem- upał. Pogoda nie rozpieszcza i... nie wiadomo co lepsze. Doszli jednak, jak widać i wyruszają w dalszą drogę- razem z radzyńską grupą 15A. Przed nimi 2 tygodnie rekolekcji pokonanych na własnych nogach. Idą z uśmiechem, gorąco pozdrawiając oczekujących na nich mieszkańców. Tak było też i w naszym miasteczku. Radzynianie przyjęli ich na noc w swoich domach- tylko kilka namiotów zostało rozbitych na trawie przy stadionie.

{morfeo 428} {morfeo 429} {morfeo 430}

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.