Już niedługo
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- Nad zalewem powstaje street workout park
Czas na modernizację stadionu miejskiego w Radzyniu Podlaskim !!! Zadaszoną główną trybunę wraz z sz...
- sportek - Wypadek podczas pokazów kaskaderskich. 61-latek zm...
Masz rację, zabronić. Do kościoła też zabronić, bo cegła nawet w drewnianym może spaść na głowę. Czy...
- eSPe - Wypadek podczas pokazów kaskaderskich. 61-latek zm...
Jest mi niezmiernie przykro z powodu tej tragedii. Spoczywaj w pokoju. Czy to wina tych, co wydali z...
- Mar Pol - Wypadek podczas pokazów kaskaderskich. 61-latek zm...
Selekcja naturalna. Trzeba było się nie pchać.
- panter - Wypadek podczas pokazów kaskaderskich. 61-latek zm...
P.K. urzędnicy nie powinni wydawać żadnych zgód, na pokazy cyrkowe bo słoń może stratować tresera, n...
- roman
Wspólna sesja samorządów z okazji 1050-lecia Chrztu Polski |
| Mariusz Szczygieł | |||
| środa, 05 października 2016 07:00 | |||
Wydarzenie to ściśle związane było z obchodami 1050-lecia Chrztu Polski. Obrady otworzyli oraz poprowadzili całość: przewodniczący Rady Miasta Adam Adamski, przewodnicząca Rady Gminy Anna Grochoła i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Mirosław Bartoś. Uroczystość rozpoczęto odśpiewaniem Hymnu Polski oraz powitaniem zaproszonych gości. Wokół przewodniczących ustawiono stoły przy których zasiedli radni Rady Miasta, Powiatu i Gminy. Głównym punktem obrad był wykład dr hab Andrzeja Pleszczyńskiego pt.: „Chrzest 966 – jego przyczyny i następstwa”. Po wykładzie odczytano uchwały podjęte z okazji obchodów 1050-lecia Chrztu Polski przez Radę Miasta Radzyń Podlaski. Przewodniczący Adam Adamski wspomniał o nadaniu statusu honorowego obywatela miasta Radzyń Podlaski arcybiskupowi Andrzejowi Dziędze oraz o utworzeniu skweru 1050-lecia Chrztu Polski. Całej sesji przyglądali się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim.
|






Komentarze
Pozdrawiam.
P.S. Wspomniany 'osobnik płci męskiej" zachęca do odwiedzenia strony internetowej, żeby wiedzieć na kogo nie głosować w następnych wyborach. Drogie Panie, my też pamiętajmy na kogo nie głosować w następnych wyborach!
Panie J.R., może lepiej czytać z kartki, a nie swoimi słowami, bo zawsze można popełnić gafę, a tego wyborcy /wyborczynie/ nie zapomną.