Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 kwietnia 2025 imieniny: Walerii, Pawła

Już niedługo


"Dworskie Opowieści" - Aukcja w Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim, 10.05.2025, 18:00, PAŁAC POTOCKICH
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Kolejna msza o uzdrowienie przed nami. W piątek.

Mariusz Baran   
czwartek, 17 grudnia 2015 08:00

Modlitwa...Nie lubimy mieć kogoś nad sobą.

Kogoś, kto wydaje polecenia, wymaga, rozkazuje, rządzi. A jednak każdy z nas ma nad sobą kogoś takiego - tylko że o niebo lepszego. Kogoś, kto radzi, podpowiada, zawsze wie lepiej i wymaga - ale tylko dlatego, że kocha. Miłość jest wtedy, kiedy troszczymy się o dobro drugiej osoby: kiedy pozwalamy jej rozwinąć skrzydła, a przy tym czuwamy, by nie wypadła z gniazda. Takiej miłości nie trzeba szukać. Na taką miłość wystarczy odpowiedzieć. 18 XII (piątek), godz. 18, parafia Trójcy świętej. Jaka jest Twoja odpowiedź?

Jeśli czytasz ten artykuł to proszę cię o dwie rzeczy:

1. Pomódl się koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji wszystkich uczestników i prowadzących mszę św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie!

2. Powiedz o nim innym, udostępnij, polub na "fejsie" - w ten sposób ewangelizujesz!

 

Komentarze  

 
#1 Tragedia, siąść i płakać.gospodyni 2015-12-18 23:50
Przeczytane z transparentu niesionego podczas wiecu PiS. Setki razy pokazywała to TV.
"Szanowny prezydencie.Błogosławione łono. które ciebie nosiło i piersi , które ssałeś i prącie , które cię spłodziło.


Hi, hi, hiii....
 
 
#2 RE: Kolejna msza o uzdrowienie przed nami. W piątek.paznokieć 2015-12-19 00:59
Do pisiorów się nie zaliczam ale czuję spokój kiedy prezydentowi mojego kraju ktoś cytuje ewangelię św. Łukasza. Zawsze to lepiej niż drzeć łacha z "bulu", albo choroby filipińskiej, albo "nie chcem ale muszem"? Ja tam bym z jednej baby ze Szczecina wielkiego halo jednak nie robił bo to nie prezydent sam sobie to napisał ale ktoś wdzięczny jemu. Na pewno wstydzić się za to nie musi. A to prącie to skąd się wzięło? Jakieś braki u gospodyni? Święta za pasem. Może czas odkurzyć na dole to i na górze się odmuli?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Bezpieczna oferta finansowa
Bezpieczna oferta finansowa
poniedziałek, 21 kwietnia 2025
nowy dom
nowy dom
wtorek, 15 kwietnia 2025