
Komentarze
- Zjadł kolację, założył cudze skarpetki i zasnął
Złotowłosa i trzy misie. Ktoś jadł moją owsiankę. Ktoś śpi w moim łóżku.
- sirHris - Trwają zapisy na szkolenia chemizacyjne. Zobacz u ...
Chemia w rolnictwie i żywienia to postęp. Podobnie jak inżynieria genetyczna. Dzięki nim żywność jes...
- niepokorny - Ile dotacji dla organizacji?
Czas na modernizację stadionu miejskiego w Radzyniu Podlaskim!!! Zadaszoną główną trybunę wraz z szt...
- sportek - Zimowe utrzymanie miasta kosztowało już 600 tysięc...
Chodniki ul Warszawska od Lidla do "sygnalizacji" Czy to nie jest Miast Tragedia na chodniku (ślisko...
- 1410 - Zebraliśmy ponad 91 tysięcy złotych! Dziękujemy!
Według mnie cała tak akcja generalnie jest zasłoną dymną dla dochodów rodziny organizatora, czyli Je...
- zimny
Warsztaty chemiczne w Kofi & Ti |
| Autor: Aneta Rater Foto: Jakub Jakubowski | |||
| czwartek, 03 grudnia 2015 08:00 | |||
Zajęcia prowadzone były przez Anetę Rater - animatorkę pochodzącą z Radzynia, która po wyjeździe na studia do Warszawy zajęła się prowadzeniem tego typu spotkań. Niedzielne warsztaty były pierwszym tego rodzaju wydarzeniem w przestrzeni kawiarni, a być może również w naszym mieście.
|




Co to jest dyfuzja? Czemu materia składa się z cząsteczek i co sprawia, że soda w połączeniu z octem tworzy „wulkaniczną” mieszankę? Na te i wiele innych pytań mogli znaleźć odpowiedź uczestnicy interaktywnych warsztatów pt. „Andrzejkowe i magiczne eksperymenty chemiczne”, które odbyły się 29 listopada w kawiarni Kofi&Ti.
Uczestnicy mieli możliwość nauki chemii i fizyki poprzez zabawę, co dostarczyło im wielu pozytywnych wrażeń i niezapomnianych emocji. Najwięcej frajdy sprawiła jednak młodym naukowcom możliwość wykonania własnych eksperymentów pod okiem animatorki.
