Już niedługo
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
Grafika i cały artykuł to jedna wielka MANIPULACJA. Różnica wynika tylko i wyłącznie z wysługi lat. ...
- P.K. - Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
Burmistrz zarabiałby tyle samo co poprzednik, gdyby mu się należał dodatek za wieloletnią pracę. "Na...
- almas - Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
Fajnie by bylo zeby byly jakies efekty pracy burmistrza a nie nagrywanie tiktokow
- radzyniak26 - Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
No to się specjalnie Pan Burmistrz nie wzbogacił. Nie ma powodu robić zadymę. Zadałem na kochającym ...
- akotyla - Mamy dofinansowanie na Oranżerię!
Czas na modernizację stadionu miejskiego w Radzyniu Podlaskim !!! Zadaszoną główną trybunę wraz z sz...
- sportek
Odbyli lekcję wolności |
| Michał Maliszewski | |||
| czwartek, 05 czerwca 2014 07:00 | |||
- Przemiany roku 1989 dały nam Polakom wolność, słowa i działania – mówiła wicedyrektor Dzida. – Wolność wyboru drogi życia, wolność pracy i również wolność sporów o Polskę. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych włączył się w realizację Ogólnopolskiego Programu „Lekcja Wolności”, któremu patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej. Młode pokolenie nie pamięta czasu transformacji ustrojowej, tym bardziej my, jako wychowawcy oraz jako dyrekcja czujemy potrzebę, aby realizować tego typu działania. Państwu, którzy zgodzili się podzielić wspomnieniami z tamtych lat składamy serdeczne podziękowania – powiedziała Grażyna Dzida. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia. Zachęcamy do oglądania.
|





Komentarze
wszak już niewiele w tym kraju pozostało w polskich rękach. przemysł albo zbankrutowany albo w rękach obcego kapitału, rolnictwo na wykończeniu i ziemia przejdzie w obce ręce, podobnie lasy, złoża, banki, media. kwiat młodzieży na Saksach za chlebem i normalnością. pozostanie pustynia do zagospodarowania przez tych , którzy mają pieniądze tego świata. smutna rocznica.
Ale hodowla trzody musi trwać i po to te wszystkie szopki w mediach. Klepanie się po pleckach z Barackiem (z którego i tak nic nie wynika)
Akcje takie, jak ta. Propaganda rodem z PRLu tylko w wersji 2.0
https://www.youtube.com/watch?v=nps3ZGvKLqA
Wolność w kontekście aktualnej biedy i ubóstwa w Polsce jest niczym innym jak przekleństwem.