Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 kwietnia 2025 imieniny: Walerii, Pawła

Już niedługo


"Dworskie Opowieści" - Aukcja w Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim, 10.05.2025, 18:00, PAŁAC POTOCKICH
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radzyńska biblioteka coś kręci? Kręci LIP DUB’a!

Beata Szczeszek   
wtorek, 14 maja 2013 07:00

LIP DUB w radzyńskiej biblioteceNauka edytowania zdjęć, aktualne oferty pracy, rozmowy z doradcami zawodowymi, oraz nagranie pierwszego w naszym mieście LIP DUB’a – to wszystko znajdziecie na pikniku organizowanym przez Bibliotekę Miejską w Radzyniu Podlaskim.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim 19 maja 2013 r. (niedziela) zaprasza na PIKNIK WIEDZY PRAKTYCZNEJ. Początek o godz. 12.00. Z nami nauczycie się robić dobre zdjęcia i je edytować, wystarczy, że weźmiecie swoje aparaty i pojawicie się w południe w bibliotece w pałacu. W godz. 13.00-16.00 swoje drzwi otworzy także Powiatowy Urząd Pracy, w którym zapoznacie się z aktualnymi ofertami pracy, pomogą Wam tam napisać interesujące CV, porozmawiacie z doradcą zawodowym.

Wszystkich chętnych, a szczególnie młodzież zapraszamy do udziału w nagraniu pierwszego w historii radzyńskiego LIP DUB’a. Tego dnia będziecie po prostu dobrze się bawić. Poczujcie się jak gwiazdy. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek 17 maja w bibliotece w pałacu o godz. 14.00, próby z kamerą w sobotę 18 maja o godz. 12.00. LIP DUB’a nagrywamy we współpracy z Agencją Pastel con Arte w niedzielę 19 maja o godz. 15.00 w parku miejskim.

Piknik połączony jest z organizowanym w naszym mieście już po raz trzeci Światowym Dniem Rodziny.

Serdecznie zapraszamy.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Dom w Radzyniu Podlaskim
środa, 23 kwietnia 2025
okulary przeciwsÅoneczne
okulary przeciwsłoneczne
piątek, 25 kwietnia 2025