Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

W Borkach ruszyła "Cyfrowa Szkoła"

piątek, 12 kwietnia 2013 06:39

W Borkach ruszyła Cyfrowa SzkołaWe wtorek (09.04) w Zespole Placówek Oświatowych w Borkach odbyło się spotkanie sieci współpracy szkół uczestniczących w rządowym programie CYFROWA SZKOŁA.

W spotkaniu prowadzonym przez trenerkę Barbarę Wojtaś oddelegowaną przez CEO uczestniczyli koordynatorzy projektu i nauczyciele ze szkół. Skład sieci oprócz Szkoły Podstawowej z Bork tworzą szkoły z Czemiernik, Bezwoli, Wisznic i Podedwórza. Celem spotkania była wymiana Dobrych Praktyk, dzielenie się nabytymi umiejętnościami oraz integracja sieci w gronie szerszym niż koordynatorskie.

img_2979img_2980img_2981img_2982img_2983img_2985img_2986img_2987img_2988img_2990img_2994

 

Komentarze  

 
#1 Cyfrowa szkołagordon 2013-04-12 07:56
To na wsi można, a w Radzyniu nie? Co na to radzyńscy pracownicy magistratu i dyrektorzy szkół?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
mieszkanie 32,5m
niedziela, 21 czerwca 2026
KOLANO SPALINOWE NASTAWNE
KOLANO SPALINOWE NASTAWNE
środa, 17 czerwca 2026
noimage
Meble kalwaryskie
czwartek, 11 czerwca 2026