Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 maja 2024 imieniny: Joanny, Zuzanny

Za 2 tygodnie wybory uzupełniające do Rady Miasta

Mariusz Szczygieł   
piątek, 30 grudnia 2022 08:17

Wybory uzupełniającePrzypominamy mieszkańcom ulicy Spółdzielczej, że 15 stycznia 2023 roku w ich okręgu wyborczym zostaną przeprowadzone uzupełniające wybory do Rady Miasta.

O manadat radnego z okręgu nr 8 ubiega się 3 kandydatów: Sławomir Sałata (KWW Jawny Radzyń), Janusz Chmielarz (KWW Janusza Chmielarza) i Sławomir Zdunek (KWW Radzyń Moje Miasto).

Zachęcamy mieszkańców Spółdzielczej - pójdzcie na wybory, oddajcie swój głos! 

Sławomir Zdunek

Sławomir Zdunek cz.2

Sławomir Sałata

Niestety, ale aktulanej ulotki trzeciego z kandydatów nie udało nam się odnaleźć w Internecie. Janusz Chmielarz w 2018 r. kandydował do Rady Miasta z listy PiS.

 

Komentarze  

 
#1 zainteresowanabzien 2022-12-31 11:18
A dlaczego podane są tylko nazwiska kandydatów bez opcji, którą reprezentują lub się z nią utożsamiają. Kto Ich rekomendował ? ? Te nazwiska oprócz jednego nie są tak znane aby wiedzieć z kim dany kandydat się identyfikuje a to ważne. Jeszcze zostały dwa tygodnie więc prosimy o uzupełnienie tej informacji.
 
 
#2 Andrzej Kotyłaakotyla 2022-12-31 12:42
SAŁATA Sławomir, lat 59. zam. Radzyń Podlaski, zgłoszony przez JAWNY RADZYŃ
CHMELARZ Janusz, lat 44, zam. Radzyń Podlaski, zgłoszony JANUSZA CHMIELARZA
ZDUNEK Sławomir, lat 47, zam. Radzyń Podlaski, zgłoszony przez RADZYŃ MOJE MIASTO
Gdybym miał dokonać wyboru pomiędzy tymi kandydatami, chciałbym przynajmniej wiedzieć, jakie mają wykształcenie, jakie są ich umiejętności i predyspozycje oraz dotychczasowe osiągnięcia, stan i miejsce zatrudnienia, komu zawdzięczają pracę, kto jest ich zwierzchnikiem? Jak wygląda ich obecne zaangażowanie społeczne, jakie cechy osobowości upoważniają ich do kandydowania. Mniejsze znaczenia ma dla mnie ich stan rodzinny, poglądy, wiara i tym podobne ideologiczne kwestie.To, że mieszkają w Radzyniu też nie jest ważne. Gdyby nie mieszkali, nie mogliby kandydować. No i jeszcze jakiś program wyborczy, przynajmniej w postaci hasłowej. za czym są, a nie przeciw czemu się opowiadają?
 
 
#3 ?eSPe 2022-12-31 13:46
Pamiętam,lata wstecz mój przyszły szef, na początek zadał mi pytanie. Ja się nie pytam jakie masz wykształcenie, tylko co umiesz.
 
 
#4 Odpowiedni człowiekramzes1 2022-12-31 20:23
Z trzech kandydatów tylko pan Sałata. Człowiek sprawdzony. Jako prezes PUK-u dbający o interes firmy jak i o pracowników, co potwierdza pikieta pracowników po odwołaniu Pana Sałaty. Samodzielnie myślący, co nie podobało się rębkowi, bo nie wykonywał ślepo tego co rębuś chciał tak jak obecny prezes. Taki człowiek jest potrzebny w UM, człowiek który ma swoje zdanie, a nie tacy jak obecna większość tylko do przyklaskiwania rębkowi. Trzymam kciuki za Pana sałatę.
 
 
#5 Oświetlenie miastaandrzej78 2023-01-01 20:58
Wyborcy zagłosujcie na kogoś kto jest związany z PiSem to całkiem latarnie w mieście przygaszą a i tak ledwo już kogoś na przejściu widać.
 
 
#6 do ramzes1Paolo Borsellino 2023-01-02 19:09
Ale żebym dobrze zrozumiał....

Człowiek sprawdzony, dbający o firmę.

Mówimy o gościu, który plany modernizacji ujęcia wody za kilkadziesiąt tysięcy wrzucił do kosza. bo przygotowała je poprzednia ekipa.

Mówimy o gościu, który wybrał starą technologicznie metodę uzdatniania wody, przez którego Radzyniacy codziennie płacą więcej, gdyż nowsza technologia była znacznie tańsza w użytkowaniu.

Mówimy o gościu, który wybudował garaże przy oczyszczalni kilkanaście centymetrów za krótkie, do których się śmieciarki nie mieszczą.

Mówimy o gościu, który układał kostkę na wjeździe na cmentarz bez wymaganych atestów, i którą to kostkę pod osłoną nocy wymieniał PUK na atestowaną.

Mówimy o gościu, który na kilkadziesiąt tysięcy manka narobił bałaganu na cmentarzu komunalnym, sprawę obecny prezes zgłosił do prokuratury.

Mówimy o gościu, który stronę internetową PUK zrobił za blisko 30.000 zł, choć radny grafik-informatyk określił rynkową wartość tej usługi na nie więcej niż 3.000 zł.

Mówimy o gościu, który na pytanie radnego dlaczego mieszkańcy Kocka płacą mniej niż Radzynia za wywóz śmieci na Adamki, choć z Radzynia jest 3 km, a z kocka 20 km, odpowiedział, cytuję: Śmieciarki z Kocka jadą po 19-tce na piątym biegu więc oszczędzają paliwo.

Mówimy o gościu, który na FB profilu szerował filmy, m. in. Konrada Niewolskiego, który opowiadał jaki to holocaust przyjęcie szczepionek i wszyscy zaszczepieni umrą w ciągu dwóch lat...

Ramzes, mówimy o tym samym gościu?
 
 
#7 i straszno i smutnoyzzum 2023-01-02 19:56
Po lekturze #1 i #3 komentarza ręce mi opadły. dla potencjalnych wyborców mało istotne jest wykształcenie czy pomysły na swoją działalność a to kto ich rekomendował. Tragedia ? Raczej chyba znak czasów. Niestety nasuwają mi się słowa piosenki Kazika " coście skurwesyny uczynili z tą krainą". Pamiętam pierwsze wybory samorządowe w 1990r. To nie tak miało być, to nie o to chodziło ale niestety z roku na rok "klasa polityczna " dziadziała ( zarówno krajowa jak i ta samorządowa) i niestety do władzy dochodził coraz większy motłoch zarówno na scenie krajowej czy samorządowej. A wracając na nasze podwórko - czy instytucja radnego ma teraz jakikolwiek sens?. Czy gdyby radnych nie było czy to coś by zmieniło w działaniu miasta. W takim kształcie jak to teraz istniej radni miejscy są tylko zbędnym obciążeniem. A mogłoby być tak pięknie
 
 
#8 NO włąśnie??JawnyRadzyń 2023-01-02 22:49
Dlaczego to ja nie startuję w tych wyborach do Rady Miasta?
 
 
#9 RE: Za 2 tygodnie wybory uzupełniające do Rady Miastakinga75 2023-01-09 13:14
Wuk uziemiony?
Dyktatura?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Rower damka dosłownie NOWY
czwartek, 16 maja 2024
noimage
Remonty
poniedziałek, 13 maja 2024
noimage
Zatrudnię kierowce kat C
poniedziałek, 20 maja 2024