Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 8 sierpnia 2022 imieniny: Iza, Cyprian, Dominik

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Przetarg na remont Partyzantów też unieważniony

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 02 sierpnia 2022 06:00

Wjazd na ulicę PartyzantówDo Urzędu Miasta wpłynęła tylko jedna oferta na remont ulicy Partyzantów.

Złożył ją radzyński PUK, który przebudowę siedi wodno-kanalizacyjnej oraz kanalizacji deszczowej wraz z odtworzeniem drogi w ulicy wycenił na kwotę 4 725 052,46 zł. Miasto zamierzało przeznaczyć na ten cel 2 631 tys. zł. Zamawiający (Miasto) nie zwiększył kwoty na realizację zamówienia. Przetarg został unieważniony.

- Oczywiście nie oddamy tych pieniędzy do budżetu państwa. Tylko nie wystarczy nam na wszystko - mówił na ostatniej sesji Rady Miasta burmistrz Jerzy Rębek. - Prawdopodobnie czekała będzie nas trudna decyzja do podjęcia, z czego rezygnujemy, a co powinniśmy zrealizować. - zapowiadał.

Dwa do tej pory ogłoszone postępowania przetargowe zostały unieważnione. Czy zostaną ogłoszone kolejne przetargi z mniejszym zakresem robót? Przekonamy się niedługo. 

 

Komentarze  

 
#1 RE: Przetarg na remont Partyzantów też unieważnionyKamx 2022-08-02 08:20
To jest to szczęście w nieszczęściu że PUK nie będzie remontował tej ulicy, szkoda tylko że w ogóle remontu nie będzie. Już po rondzie przy kościele widać że nawet wydawałoby się najprostszą rzecz potrafią zepsuć. A swoją drogą gdzie są pieniądze mieszkańców z podatków jeśli nie ma na inwestycje? Ile z tego wyrzucono w pałac?
 
 
#2 Do Burmistrzaemeryt 2022-08-02 09:02
,,Mierz siły na zamiary a nie zamiar według sił "
To mądre powiedzenie ma też pewne swoje ramy.A zaprzeczeniem jego ,,jest porywanie się z motyką na słońce "
Jak do tego mają się ogłaszane przetargi ? Według mnie to jest po prostu kpina. Chyba przed ogłoszeniem przetargu należałby zweryfikować dotychczasowe wyliczenia i realnie podejść do tej tak ważnej dla naszego społeczeństwa kwestii.
Informując o unieważnieniu kolejnego przetargu po prostu ośmieszacie nie tylko siebie ale i reprezentowany Urząd.
 
 
#3 dramatP.K. 2022-08-02 12:13
Niech z prywatnych dołoży ze swoimi giermkami jak nie potrafią zarządzać miastem...
 
 
#4 RE: Przetarg na remont Partyzantów też unieważnionyWuk 2022-08-02 12:27
Najwyraźniej nikt nie zdaje sobie sprawy z rozmiarów kryzysu.
 
 
#5 RE: Przetarg na remont Partyzantów też unieważnionyWuk 2022-08-02 12:33
PiS-u droga do katastrofy
www.bibula.com/?p=135577
 
 
#6 Kto tu oszukujeeSPe 2022-08-02 14:50
Miasto uruchamia przetarg dysponując budżetem na inwestycję sprzed bodajże 3 lat. Prezes banku i PiS twierdzi że nie ma inflacji. No może i jakaś jest, ale to śladowe nieistotne wskaźniki, drugie miejsce po przecinku. Dziwi więc mnie, że wykonawcy robią wała.
 
 
#7 Inwestycjestadionowy 2022-08-02 14:52
Władzo miejska!!!

Najwyższy czas na modernizacje stadionu miejskiego w Radzyniu. Zadaszoną główną trybune oraz sztuczne boisko treningowe
 
 
#8 stadionowyWuk 2022-08-02 19:43
Najwyższy Czas jest tutaj: nczas.com/ Innego nie będzie. Modernizacji też nie będzie. A wiesz dlaczego? Po pierwsze emeryci nie chodzą na mecze. Po drugie nie ma pieniędzy.
 
 
#9 piskletaOstryZenek 2022-08-06 12:24
Wez przestan ty z tym stadionem wszedzie sie oglaszac, to nie na temat.
Wrzucaj ten smietnik pod ogloszeniami ile kurczeta przegraly mecz.