Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 kwietnia 2021 imieniny: Idy, Przemysława

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Udało się! Jest milion!

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 23 marca 2021 07:00

Antosia BoberWczoraj kilka minut po 22 licznik na skarbonce Antosi wskazał ponad milion złotych!

Dzięki wspólnym wysiłkom wieeeeeeeeeelu ludzi udało się zebrać potrzebne pieniądze. Mała będzie mogła pojechać do USA na operację ratującą życie. - To już Wasza Antosia... Zapraszam wszystkich na pierwsze wywiadówki w szkole, jak ją Wszyscy rozpieścili - pisała mi wczoraj na gorąco Agnieszka - mama Antosi. 

- Wielkie podziękowania dla Wszystkich, którzy tworzyli z nami to wspaniałe dzieło. Ta WIELKA NADZIEJA NA ŻYCIE w tym jednym MAŁYM SERDUSZKU i Wy! Wasza siła i wspaniałe serca już na zawsze będą częścią życia Antosi. Nie damy rady wymienić wszystkich i personalnie podziękować, bo wielu z Was nie chciało się ujawnić, a jednak byliście tuż obok. Obok nas w tej drodze i dla Antosi. Wiemy, że nie ma rzeczy niemożliwych, gdy na drodze spotyka się taką siłę i wiarę, jak Wy wszyscy mieliście. Dziękujemy, że walczycie razem z nami. Przed nami druga połowa meczu - Pittsburgh. Otulajcie nas modlitwą, nie puszczajcie kciuków. Pittsburgh - jesteśmy gotowi!!! - dodała później.

Pewnie, że będziemy się modlić i trzymać kciuki! Jeśli macie jeszcze ochotę pomóc, to wciąż można, bo skarbonka nie została zamknięta, aukcje na fejsbuku jeszcze trwają i ta wielka, rozpędzona jak śniegowa kula zbiórka, wciąż się turla. 

Jesteście wielcy! Dziękuję.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.