Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 czerwca 2021 imieniny: Antoniego, Lucjana

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Szybki Radzyń zbiera dzisiaj dla Piotrusia

Mariusz Szczygieł   
sobota, 09 stycznia 2021 12:00

Szybki Radzyń zbiera dzisiaj dla PatrykaTen malec ma dopiero 2 latka i potrzebuje naszej pomocy.

Piotruś Lipiński z Ulana urodził się z wadą serca. Przeszedł już 2 etapy leczenia, przed nim 3, na który potrzeba masę pieniędzy. Zbiórka trwa i do osiągnięcia celu brakuje ponad 40 tysięcy złotych. Do pomocy włączyła się także grupa Szybki Radzyń, która zaprasza dzisiaj wszystkich ludzi wielkiego serca do wsparcia. To miłośnicy motoryzacji z naszego miasta, którzy będą dzisiaj od 20 czekali na Was przed Galerią Radzyńską przy ul. Wisznickiej. Za okazane wsparcie odwdzięczą się grupową naklejką, będzie także loteria z nagrodami. Cały dochód zostanie przekazany dla małego Piotrusia.

Będziecie o 20 w pobliżu? Przyjedźcie, pomóżcie. Jeśli nie możecie bezpośrednio, możecie wspomóc akcję także tutaj: zrzutka cały czas działa.

A tutaj film z Motomikołajek organizowanych przez Szybki Radzyń:
{youtube}https://youtu.be/YXVAwgAO328{/youtube}

 

 

Komentarze  

 
#1 RE: Szybki Radzyń zbiera dzisiaj dla Piotrusiafalconetti 2021-01-09 22:18
Pomóżmy Piotrusiowi , tyle ile każdy może .Każda złotówka jest na wagę życia .
 
 
#2 hmmeneduerabe 2021-01-11 20:58
Fajna akcja, ale mam mały niesmak... Moja córka wyciągnęła z własnej skarbonki 100 zł. To duża kwota dla niej. Podekscytowana pojechała z mamą pomagać, a młoda dziewczyna, która zbierała pieniądze nie zdobyła się nawet na małe "dziękuję". Nic po prostu nic, ani słowa :(. Dziecku trochę trudniej to zrozumieć, choć mi też niełatwo. Tak czy inaczej pomogliśmy.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.