Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 kwietnia 2021 imieniny: Jerzego, Wojciecha

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Trwa nabór w ramach Tarczy branżowej

PUP Radzyń Podlaski   
czwartek, 31 grudnia 2020 07:00

Tarcza Branżowa działaPowiatowy Urząd Pracy przypomina, że od 19 grudnia 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku trwa nabór wniosków w ramach wsparcia tzw. Tarczy branżowej.

Są to:

  • dotacje na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej mikroprzedsiębiorcy i małego przedsiębiorcy określonych branż (art.15zze4)

Ponadto  zostały przedłużone  nabory na dotychczasowe formy wsparcia do dnia 10 czerwca 2021 roku,  

(Z tych form  można skorzystać tylko jeden raz; jeżeli już otrzymałeś wsparcie z n/w formy – nie składaj wniosku ponownie).

Są to:

  • Niskooprocentowana pożyczka z Funduszu Pracy dla mikroprzedsiębiorców (art. 15zzd)
  • Niskooprocentowana pożyczka z Funduszu Pracy dla organizacji pozarządowych (art. 15zzda)
  • Dofinansowanie części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorców samozatrudnionych (art. 15zzc)
  • Dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od nich składek na ubezpieczenia społeczne dla mikroprzedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorców (art. 15zzb)
  • Dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od nich składek na ubezpieczenia społeczne dla organizacji pozarządowych (art. 15zze)
  • Dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz składek na ubezpieczenia społeczne dla kościelnej osoby prawnej działającej na podstawie przepisów o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej, o stosunku Państwa do innych kościołów i związków wyznaniowych oraz o gwarancjach wolności sumienia i wyznania, oraz jej jednostce organizacyjnej (art. 15zze2)

Podstawa prawna: U S T AWA z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowy(Dz.U. z 2020r poz. 374 z póź. zm.

Zapraszamy do składania wniosków  przez: www.praca.gov.pl

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Radzyniu Podlaskim www.radzynpodlaski.praca.gov.pl lub MRPiT https://www.gov.pl/web/rodzina/tarcza-antykryzysowa

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.