Już niedługo

"Dworskie Opowieści" - Aukcja w Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim, 10.05.2025, 18:00, PAŁAC POTOCKICH
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- Spacer po Radzyniu, jakiego nie znasz!
Fujarem albo ... jest ten kto go tam wysłał.
- pioter - Spacer po Radzyniu, jakiego nie znasz!
Wczoraj jakiś fujar albo .... zaczął ścinać trzciny na dużym stawie.Jak można w okresie lęgowym ptac...
- radzyniak0000001 - Spacer po Radzyniu, jakiego nie znasz!
A gdyby tak odrestaurować te lochy albo rozbudować to może byłaby to atrakcja turystyczna?
- niepokorny - Spacer po Radzyniu, jakiego nie znasz!
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
- niepokorny - Spacer po Radzyniu, jakiego nie znasz!
Ile masz lat, że jeszcze wierzysz w bajki? Podziemia wokół pałacu były niczym innym, jak sposobem od...
- kurka wodna
Dzisiaj 20 zakażeń! |
Administrator iledzisiaj.pl | |||
sobota, 17 października 2020 12:00 | |||
Przed godziną 9 w radzyńskim szpitalu wolne było 1 z 11 łóżek przeznaczonych dla pacjentów z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, oczekujących na wynik testów diagnostycznych. W Suchowoli zajęte były wszystkie 3 miejsca. Aktualnie w województwie lubelskim 319 osób jest hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia, 17 865 poddanych kwarantannie i 660 objętych nadzorem epidemiologicznym.
|
Komentarze
W zeszłym tygodniu około 50-letni człowiek bez innych schorzeń zmarł z powodu infekcji Covid-19, jego stan pogorszył się bardzo szybko.
A jeśli temu 45-letniemu pracownikowi brak smaku i węchu pozostanie do końca życia to jest to powikłanie akceptowalne? Ja bym tak nie chciał.
Jako obywatel i mieszkaniec pow. mam prawo tak jak inni swoich pow. wiedzieć gdzie wybuchła tzw covid w naszym regionie. Chyba,że statystyki kłamią i u nas jest zero zachorowań. Miłego dzionka