Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 września 2020 imieniny: Aurelii, Władysława

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

W poniedziałek PUK zaczyna budowę ronda

Mariusz Szczygieł   
piątek, 26 czerwca 2020 06:00

Projekt rondaDo końca lipca br. potrwają prace przy budowie ronda przed Pałacem Potockich.

W trakcie prowadzenia robót na skrzyżowaniu ulic: Jana Pawła II i Ostrowieckiej wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Rondo wybudują pracownicy radzyńskiego Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych, którzy na plac budowy wejdą w poniedziałek 29 czerwca br.

Szczegóły techniczne znajdziecie tutaj.

 

Komentarze  

 
#1 XDcason 2020-06-26 08:43
No, najpierw rondo się zburzyło, a teraz od nowa się stawia. Ktoś musi zarobić
 
 
#2 nie potrzebne rondo...FOX58 2020-06-26 09:12
niedawno zrealizowano ulicę lubelską jest wizytówką przy zespole pałacowym i po co psuć coś co jest dobre? w tym miejscu ruch odbywa się płynnie zero wypadków więc mieszkańcy nie popierają marnowania pieniędzy na niepotrzebne inwestycje.
 
 
#3 fox58adrianboss11 2020-06-26 10:18
naprawdę myślisz, że nie popierają? przecież chcąc wyjechać w stronę miedzyrzeckiej trzeba jechać przez pocztową bo nie idzie wyjechać na tym STOPie po kościołem.
 
 
#4 To może parę słówAdmin iledzisiaj.pl 2020-06-26 12:01
Tam nigdy nie było ronda. Tam po prostu stał słup, który trzeba było objeżdżać dookoła, i który świetnie rozładowywał ruch uliczny w tym miejscu. Skoro projektujący obecne rozwiązanie wymyślił STOP, a nie słup, to pewnie nie bardzo można było go tam z powrotem postawić, a zbudować od razu rondo pewnie nie bardzo było można. Czy rondo w tym miejscu jest potrzebne? Uważam, że tak. Myślę, że podobnego zdania jest każdy, kto porusza się po Radzyniu samochodem. Świetnie rozładuje ruch od strony ul. Ostrowieckiej.
 
 
#5 marnowanie pieniędzy...knicka 2020-06-26 13:06
Dlaczego u nas w Polsce robi się coś w kółko, bez myślenia... :/ Jeżeli słup spełniał rolę "ronda" i to się sprawdzało, to dlaczego przy rewitalizacji miasta od razu nie zaprojektowano ronda? Pytanie zapewne bez odpowiedzi. Wywalać teraz pieniądze na wyremontowaną i dobrą nawierzchnię, podkreślę, że bez kolizji i wypadkową obecnie jaki jest sens. Myślę, że wiele innych ulic jest w gorszym stanie i wymaga remontu.
 
 
#6 Inne rozwiązanieeSPe 2020-06-26 16:40
A nie moźna tego ronda po prostu, namalować!!! Spełni tą samą rolę co murowane, ale będzie znacznie tańsze i bezpieczniejsze techniczniec w przypadku konieczności przejazdu ponadnormatywnego pojazdu. Zamiast farby można zastosować kontrastową kostkę uformowaną w okrąg bądź pełne koło, ale to już pewien koszt, chociaź awaryjny przejazd w pełni zabezpieczy
 
 
#7 ślepy głuchegoWuk 2020-06-26 20:16
Wszystkie komentarze zdają sprawę z faktu, że ich autorzy nie wiedzą w jakim państwie żyją.
Nie macie pojęcia ile biurokracji wymaga budowa ulicy. Nie wiecie dlaczego zlikwidowano "słup", ani dlaczego teraz ma być rondo. Nie wiecie dlaczego nie można go namalować ani czemu nie zrobiono tego wcześniej.
Idźcie na wybory i zagłosujcie z tą swoją wiedzą za jeszcze więcej biurokracji.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.