Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 10 lipca 2020 imieniny: Amelia, Filip, Witalis

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

GUS szuka rachmistrzów spisowych

Mariusz Szczygieł   
piątek, 19 czerwca 2020 06:00

Spis rolny 2020Do 8 lipca 2020 r. w urzędach gmin i miasta trwa nabór na rachmistrza do Powszechnego Spisu Rolnego 2020.

Jeśli chcielibyście pracować jako rachmistrze spisowi, wejdźcie na stronę swojego urzędu gminy lub miasta, tam poszukajcie informacji o tym jak się zgłosić - najczęściej trzeba wydrukować i wypełnić krótki kwestionariusz osobowy, który potem należy złożyć w swoim urzędzie. Nabór trwa do 8 lipca br.

Kandydaci na rachmistrzów spisowych do spisu rolnego muszą być pełnoletni, mieszkać na terenie danej gminy, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, nie mogą być skazani za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Po terminowym złożeniu dokumentów czeka Was szkolenie i egzamin. I tu ważne. O uzyskaniu statusu rachmistrza decyduje liczba punktów zdobytych przez kandydata i kolejność zgłoszeń podczas naboru (ważne w przypadku uzyskania przez kandydatów jednakowej liczby punktów). A więc, jak zwykle - kto pierwszy - ten lepszy!

Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: https://spisrolny.gov.pl/, wniosków szukajcie na stronie swojej gminy. Powodzenia!

Spis rolny 2020

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.