Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 sierpnia 2020 imieniny: Dorota, Konrad, Kajetan

Będzie termomodernizacja budynku konferencyjnego

Mariusz Szczygieł   
środa, 03 czerwca 2020 06:00

Projekt remontuMiasto Radzyń ogłosiło przetarg na termomodernizację budynku konferecyjnego przy Urzędzie Miasta.

W ramach prac budowlanych zostanie docieplony dach i ściany budynku, wymieniona stolarka okienna i drzwiowa, posadzki, instalacja c.o. i elektryczna.

Termin zakończenia robót został przewidziany na 16 listopada 2020 r.

Inwestorem jest Miasto i Gmina Radzyń Podlaski. 

 

 

Komentarze  

 
#1 RE: Będzie termomodernizacja budynku konferencyjnegopanter 2020-06-03 10:58
Burmistrz niech przeczyta ze zrozumieniem załącznik 1d i wtedy zorientuje się jakiego kmiota podpisał pokazując swoją niewiedzę. System SCADA na salę konferencyjną? Czy ktoś w ogóle wie co to jest i gdzie się stosuje? Takie wymagania realizuje się na stacjach elektroenergetycznych i dużych zakładach przemysłowych. To już w dużych hotelach, galeriach i ministerstwach stosuje się BMS. W zamian za to brakuje PWP oraz kilku podświetlanych piktogramów z kierunkami ewakuacji.
 
 
#2 RE: Będzie termomodernizacja budynku konferencyjnegolukas1 2020-06-03 14:52
Nie ma na co pieniędzy przeznaczać? Zawsze można się przenieść do naszej "perełki" - pałacu jeśli się nie podoba siedziba przy Warszawskiej
 
 
#3 Rekord GuinnessaKraków 2020-06-03 22:17
Jarosław Kaczyński ustanowił nowy rekord Ginnessa . Pięć lat grał na dudzie.
 
 
#4 krakówwaluś 2020-06-04 08:16
dowcip gody Ciebie (leminga)
 
 
#5 RE: Będzie termomodernizacja budynku konferencyjnegokavika 2020-06-04 08:52
Uważam że remont sali konferencyjnej to marnowanie pieniędzy, które można byłoby przeznaczyć na inne ważniejsze inwestycje, chociażby drogi w mieście. Obecny burmistrz obiecywał remonty dróg i co wyszło... buduja ulice przemysłowa przy której nie ma ani domów mieszkalnych ani zakładów pracy. Główne ulice miasta Warszawska i Ostrowiecka dziura na dziurze, a po deszczu nie wiadomo w co sie wjeżdża. Wstyd żeby dwie główne ulice naszego miasta wyglądały gorzej niż wiejskie drogi dojazdowe. Pamiętam jak w kampanii wyborczej burmistrz obiecywał remont tych ulic, już druga kadencja zaraz bedzie na półmetku a z obietnic jak i wielu innych się nie wywiązał. Rewitalizacja rynku i parku miejskiego kolejna obiecanka(chyba jeszcze w pierwszej kadencji obiecywał) bez pokrycia, zagospodarowanie Pałacu Potockich, żeby przynosił dochody to kolejna obietnica. Jak można tak okłamywać ludzi, nie mówiąc już o innych obietnicach i nie tylko.... Nie bez powodu burmistrz zakłada ciemne okulary, żeby nikt nie mógł spojrzeć w jego diabelskie zakłamane oczy. Wstyd! Takie fajne miasteczko a przez nieudolne rządy pacynki PIS cofa się w rozwoju. Mam nadzieję ze to ostatnia kadencja tego człowieka!
 
 
#6 RE: Będzie termomodernizacja budynku konferencyjnegolukas1 2020-06-04 13:05
To jeszcze przypomnę kolejną obietnicę: 20 milionów. Tyle w temacie
 
 
#7 Brawo kavikaSpejson 2020-06-04 14:50
Chciałbym jeszcze dodać że przy okazji budowy ulicy do nikąd zrobi się dojazd do firmy synka-prawda panie pacynka?Ha,ha pacynka PiS dobre to
 
 
#8 SpejsoneSPe 2020-06-04 16:47
Opłata adjacencka zostanie naliczona i syn zwróci pokaźną kwotę do budżetu miasta. Ostrowiecką się wyremontuje. No chyba że, zostanie zwolniony z opłaty!!!
 
 
#9 lukas1eSPe 2020-06-04 17:07
Właśnie otrzymała dotację Biała Podlaska, właśnie otrzymał Zamość w sumie ponad 30 mln. Są to środki poza konkursowe od marszałka województwa. My nie. Rębek to człowiek Ziobry (Kaczyński nie zapomina), dla PiSu jest tylko odwykonawcą, ale nie biorcą
 
 
#10 wycieczkazjp 2020-06-04 17:22
Proponuję małą wycieczkę po okolicznych miasteczkach: Parczew, Kock, Międzyrzec. Proszę zobaczyć jak wyglądają ich centra. A nawet jak wygląda centrum malutkich Czemiernik. Porównajcie z Radzyniem. Dalszy komentarz jest zbędny!!!
 
 
#11 zjplukas1 2020-06-05 08:09
Na to wychodzi. Był zły Sosnowski, który nie dał pieniążków, ale po nastąpieniu dobrej zmiany jest to samo więc po co były te huczne zapowiedzi płynących ogromnych kwot? Jak tam się rozwija temat? Ja rozumiem, że to wielka bujda, ale dużo ludzi dalej ślepo patrzy w burmistrza jak w obrazek. Pis dobrze stoi z kościołem i łatwo mogą manipulować ludźmi. Taka jest prawda.

Każda z wymienionych miejscowości ma tzw rynek. Są ładnie zrobione i cieszą oko. U nas natomiast poza wybrukowanym kawałkiem placu z zegarem słonecznym mamy rynek... z wiszącymi planszami jak to będzie pięknie
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.