Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 listopada 2020 imieniny: Katarzyna, Erazm, Klemens

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Szkoły powiatowe z tymi samymi dyrektorami. Zmiany jedynie w ZSP

Michał Maliszewski   
sobota, 07 września 2019 06:00

Wręczenie mianowania dyrektor Grażynie Dzidzie przez starostę Szczepana NiebrzegowskiegoWraz z pierwszym dzwonkiem nowego roku szkolnego 2019/20 starosta powiatowy Szczepan Niebrzegowski przedstawił wyniki konkursów na dyrektorów szkół.

W wyniku postępowań konkursowych Anna Welk Dołbeń będzie dalej kierowała Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną. Grażyna Dzida pozostała również na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych, natomiast w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Jolanta Purgał z pełnienia obowiązków dyrektora została dyrektorem tej szkoły. – Wszystkie panie nie miały konkurencji, można powiedzieć bawiąc się słowami, że były bezkonkurencyjne – skomentował starosta Szczepan Niebrzegowski.

W największej szkole powiatu radzyńskiego prócz zmiany nazwy na Zespół Szkół Ponadpodstawowych zmieniła się też kadra zarządzająca. Dwóch wicedyrektorów zrezygnowało na własną prośbę z pełnienia tej funkcji. Piotra Mackiewicza i Renatę Manowiec zastąpi teraz Paweł Leszak i Agnieszka Gątarczyk.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.